Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom megcsalt egy barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt egy barátnőm szülinapi buliján, szemtanúja voltam. Ő viszont nem tudja, hogy láttam őt egy másik lánnyal smárolni. Mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Add vissza neki, gyere át. ;)
2016. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
78%
Beszéljétek meg, ahogyan a normális emberek.
2016. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
szentem nincs mit megbeszelni... alapvetoen szakitas ellenes vagyok de a megcsalas az gerinctelenseg es nem toleralhato
2016. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kivágnám a faszba xD
2016. okt. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Mit vársz ? Ennyi idősen nem marad 1 fiú se egy lyuk mellet :D 17/f
2016. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 5# Az lehet, de akkor inkább szakítana, ha már nem bír megmaradni annál az 1 lyuknál ami éppen megvan neki :) Gondolom te se vagy "gerinccel megáldott teremtmény :)
2016. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok gerinctelen mikor a csajom helyett más jött képbe én nem csaltam meg hanem szakítottam és elmagyaráztam neki, fölösleges nagy "szerelmekbe" esni mert életük végéig úgyse maradnak együtt inkább éljetek ennyi idősen ne ragadjatok le 1 nél :D de ez csak az én véleményem :)
2016. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele. Egy dolog van ami nem torelálható és az pont ez. Ráadásul láttad is. #5-ös. Tiszteletben tartom a véleményed, mivel így is lehet nézni a dolgokat. Viszont én azt mondom, hogy ha valaki úgy gondolkodik mint te, nem biztos, hogy össze is kell jönni valakivel mert neked lehet könnyen megy a szakítás, de a másiknak nagyon rosszul esik. Ez csak egy vélemény, lehet neked van igazad.

17/F

2016. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5 ös vagyok :D én nem mondom ,hogy igazam van sőt.. de én nem is b----k át lányokat vagy csak kavargatok bulikba vagy valami vagy letisztázom a kapcsolat elején milyen vagyok persze ha lenne olyan akin érzem hogy szeretem nagyon tudnák változni de én akkor is azt mondom korai ennyi idősen csodákat várni :D
2016. okt. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első dolog, hogy mindenképp elmondod neki

Második : próbálja majd kimagyarázni.

Harmadik: elmondod neki, hogy e miatt neked nem megy tovább

Persze ha szereted akkor elfogadod.. de hidd el már én is jártam ilyen cipőben elnéztem.. újra megtörtént..

Meg amúgy is ha szeretne nem csalna meg, mivel már tényleg én is tapasztaltam ezt a helyzetet és én hülye elnéztem én csak azt tanácsolom neked ne ess te is ebbe a hibába. :)

19/L

2016. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!