Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal és már az elején egyértelmű volt, hogy számára a telefonja privát szféra a javából, mivel egyrészt le van kódolva (mai napig is), másrészt nem nagyon hagyja velem "egy légtérben" a mobilját. Ha például nálunk/náluk mosdóba ment, általában a zsebében volt...egyszer pedig egy éttermes kettesben ünneplés után feljött a téma, hogy nézzük meg egymás képeit a mobiljainkon. Hát, találtam pár rosszul eső képet, pl néhányat, amin az egyetlen exe (előttem nem volt komoly kapcsolata a páromnak és szűz volt előttem, ez 100%) van (haspólós, melltartós azt hiszem) a legjobb lánybarátnője egy elegáns ruhában egy próbafülkében, meg ami a legjobban bántott, egy lány képe vele akivel előttem alakulóban volt (nem jöttek össze) és a lány persze magas, vékony, divatos stb...(a képen a barátom ölelte őt és úgy fotózkodtak...mikor mi összejöttünk, már nem volt jó vélemennyel a lányról, okkal) elégge kiakadtam, utána saját magától előttem törölte az összes régi képét, ami az előző telefonjából rajta maradt. A fiúmról egyébként én magam is vallom, hogy nagy szívű, tiszta lelkű ember és remélem, tényleg szeret engem és nem gondol ezekre a lányokra... Gyanakodjak rá, vagy ezek önmagukban nem okok az aggodalomra?

2016. nov. 1. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadsz azon hogy más lányok képe a telefonján van? És a kiakadásod után "saját magától" törölte. Na persze.


Étteremben csak úgy "feljött a téma". Még csak véletlenül sem te erősködtél. Na persze.


Nem csoda hogy számára privát szféra, tudja jól hogy beleütöd az orrod és kiakadsz mindenen.

2016. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert te talán nem akadnál ezen ki... Szerintem nincs okod, és egy nagyon nagy hülyeség ez a telefon a magámszféra dolog. Pl mikor a volt barátnőm felhozta ezt a témát, hogy belenézhetünk e egymás telefonjába nem volt kifogásom bár engem túlzottan nem érdekelt, hogy mi van az ő telefonján így nem is éltem ezzel a lehetőséggel de bármikor odaadtam a telefonom. Bár ez én vagyok, másnak lehet van rejtegetnivalója és ezért nem akarja odaadni. De szerintem ne agyald túl, ha törölte akkor nincs gáz.
2016. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Isten mentsen az ilyen hárpiáktól mint a kérdező...
2016. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy valami nem stimmel. Ha párom bele akar nézni a telefonomba miért ne nézhetne?! És nem fotózok lányokat mert tudom, hogy zavarná. Engem is zavarna fordított esetben.
2016. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Teljesen fölösleges aggódnod, 100% hogy hűséges a barátod és szeret Téged ahogy leírtad, máskülönben nem lenne veled 7 hónapja :) viszont ezzel a túlbuzgósággal meg az ok nélküli gyanusítgatással nagyon gyorsan ki fog belőled ábrándulni, szóval tanácsolom, hogy bízz benne úgy, ahogy ő is benned :)
2016. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igaza van az elottem valaszolonak, ha a baratodnak tenyleg Te voltal az elso, es mar 7honapja szeret, biztosra veheted hogy nem a megcsalason jar az esze hanem azon hogy megtartson teged, mivel ilyen "kozel" meg nem kerult senkihez, es ilyen hosszu ido alatt kiderult volna mar hidd el ha megcsalna vagy hasonlok. Legyetek boldogok!

22/L

2016. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!