Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A Jelenlegi kapcsolatom 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Jelenlegi kapcsolatom 1 hónapja tart. Szeretem a párom mégis az exem után húz a szívem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 évig voltam együtt a legelső szerelemmel. Sajnos a sok vita és a más felfogás az élettel kapcsolatban véget vetett ennek. Már 4 hónapja hogy szakítottunk és most megint felbukkant az életemben. A mostani baratommal már 1 hónapja tart úgy érzem szeretem mégis mindig csak az exemre tudok gondolni.Nem tudom mit tegyek..nem akarok játszani a jelenlegi baratom érzéseivel.. De nem tudok dönteni.. Szeretem az exem de szeretem öt is. Kérlek segítsetek.


17L



2016. aug. 20. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd az exed, annak már vége. Ha újra kezdenéd vele, valószínűleg ugyanez lenne, és ott lennél teljesen egyedül.
2016. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl hamar kezdtél új kapcsolatba. Velem is ez volt. De aztán túltettem magam az exemen. Veled is ez lesz majd, csak adj esélyt a barátodnak. Vagy nem ez lesz, ki tudja.
2016. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha igazán szerettétek volna egymást akkor még mindig együtt lennétek. Ez nem bántás ez az igazság. Meg tényleg túl hamar léptél tovább s már megszokásból is hiányozhat neked. Szerintem hagyd az exe koncentrálj a mostanira. :)
2016. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mostaninak mond ezt szépen el, csak mert én is örülök ha az akivel járok, nem titkolja előlem az érzelmeit.


Ha 4 hónap után is az exed felé húz a szíved... Újra is meg lehet próbálni, de az biztos, hogy a mostanira hiába koncentrálsz...

A mostani kevés neked, ha 4 hónap után is az exed jár a fejedben. Tapasztalat. (20/L)

2016. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szakíts a mostani sráccal, de az exeddel se jöjj össze.

Találj egy harmadikat.


Mi az,hogy felbukkant az életedben? Rossz kifogás. Ha nem akarnál vele beszélgetni, nem ismernéd meg az utcán, nem vennéd fel a telefont, letiltanád facen, leállítanád, tökön rúgnád vagy bármi. Száz féle képpen küldhetnéd el az életedből, vagy be se engedted volna, de te nem ezt tetted.

2016. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!