Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem? Az én legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Az én legjobb barátnőm és Ő? Együtt vannak. Kb.2 éve ismerjük egymást Vele. A többi lent

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó hogy van X(most ez lesz a neve:))

És van az én legjobb barátnőm(LB).És X és az én LB együtt vannak.De nekem X már 1 és fél éve tetszik...Csak az LBm azt mondja hogy ők már 3 hete járnak(közben meg kb.5 napja).X-el együtt sportolunk..És nem tudom hogy mit csináljak.Van esélyem?


Én:12 éves,hosszú barna hajú,vékony,közepmagas lány

X:szőke haj,izmos test,kicsit idősebb nálam

LB:barna haj,kb.egy 3 cm-rel magasabb nálam,szép arcú vékony lány


2016. nov. 2. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján?? Nem gondolod komolyan hogy ilyen leirás alapján mondjanak véleményt.

Meg ha annyira régen tetszik neked , miért most akarsz rászállni? Ami a világon a legnagyobb tahóság a barátnő fiújára rámászni.

2016. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiú rendes, akkor nincs esélyed. 1,5 éve tetszik és csak most jöttél rá, hogy lépni kellene? De nincs annál nagyobb szemétség, hogy lenyúlod a barátnőd pasiját...
2016. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezekből semmit sem lehet kideríteni, ha a fiú normális akkor nemcsak a külsőségek érdeklik hanem a belső tulajdonságok, ráadásul ha együtt vannak akkor meg főleg hagyni kellene. Ha már 1,5 éve tetszik te is léphettél volna valamit , viszont ha nem lépett ő sem ez azt jelenti, hogy valószínűleg nem akar semmit.
2016. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!