Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Depizek!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Depizek!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt. De kezdem azt érezni hogy nagyon megváltozott. És minden nap megbánt. Próbálom vele megbeszélni a dolgokat, de nem sikerül. De nagyon szeretem. És emiatt én depizek. Még kárt is tettem magamban....

2016. nov. 2. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri akkor maradj vele, de én a helyedben szakítanék vele, akármennyire is szeretem. Bár ha velem így viselkedne akkor nem hiszem, hogy nagyon szeretném de ha tényleg ennyire bánt és ennyire kikészít akkor ezt meg kell lépned akármennyire is fáj.
2016. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudnám megtenni. Ő sem szándékosan teszi, mert utána ő is sír, de nem tanul a hibájából. Szétszed az idegesség
2016. nov. 2. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én elmondtam a véleményem, szerintem az lenne a legtisztább dolog, de te érzed. Nekem az exem az utolsó hetekben beszólogatott, hanyagolt, minden szavamba belekötött és minden dolgon balhézott. 1,5 éve voltunk együtt és nagyon szerettem de szakítottam vele, mert nem érte meg nekem, hogy állandóan letört legyek miatta. Én is azt hittem, hogy nem fog menni de csak sikerült. De te tudod, tedd azt amit te a legjobbnak gondolsz.
2016. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legnagyobb hülyeség az volt hogy ilyesmire még csak gondoltál is. Ne legyél senki lábtörlője senkinek. Az a legjobb ha elengeded őt.
2016. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!