Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, titeket az zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket az zavar ha a fiú liberális nézeteket vall?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Most komolyan feltételezted a nemüket? És még liberálisnak is tartod magadat? Én inkább patriarchálisnak gondollak, légyszíves ne itt terjesztd az erőszakkúltúrádat, köszönöm.
2016. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Most lány vagy vagy fiú?

És ha valamelyik akkor milyen indokból kérdezed?

Fiú vagy és liberális vagy náci és rasszista lányt szeretnél.

Vagy lány vagy és liberális fiút keresel mert meguntad, hogy százszor kinyögik a szájukon a "B**i" szót és te még azt is tudod, hogy bizony Leonardo da Vinci is meleg volt, na meg persze Michelangelo, aki a zsidó Dávid királyt a legszebb formába öntötte ki.

De ha náci lány vagy akkor tuti találsz valami helyet, valami kocsma csak akad a környéken.


Egyébként minket nem zavar ha egy fiú liberális, csak, hogy meglegyen a korrekt válasz is :)

2016. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*elnézést: faragta
2016. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem az a téma de aki nem liberális az már rögtön náci, fasiszta, fajgyűlölő, szemétláda?
2016. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Csajkovszkij-talán még mond valamit a 21. században a legnagyobb orosz zeneszerző neve, na bizony ő is meleg volt, ráadásul a mestere meg zsidó volt, bizonyos Rubinstejn.


De azért felsorolunk neked pár TV-sorozat készítő legendát, hogyha esetleg tényleg náci lennél eszedben ne jusson még azokat is nézni:

Jason Rothenberg

D.B. Weiss és David Benioff

2016. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én 17/F vagyok, és sokszor megkaptam már fiúktól-lányoktól is vegyesen, hogy b*zi vagyok, zsidó, libsi-bolsi, nemzetellenes, hazaáruló.
2016. nov. 2. 22:27
 7/16 anonim ***** válasza:

Kincs az ilyen ma már.:D

#zsidó

2016. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező-én is megkaptam nyugi, mondjuk legjobb barátom pont zsidó, de jóval inkább származásilag mert a vallási dolgokat nem lehet nagyon gyakorolni létszám hiányában.

Hannukára se megy már idén, megunta, hogy mennek a politikusok, hogy évi egyszer mutassák mennyire kiállnak értük s utána odacsapatják a díjat Bayer Zsoltnak aki bátran buzdítja-e büszke népet cigány gyerekek szándékos elgázolására...

2016. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ne félj attól, hogy bajod lesz.

Nyugaton ebből nem lesz problémád.

Ott tudják, kiké a filmipar, a Starbucks, a Zara, a Facebook, az H&M és nincs is ebből vita, vállalják a dolgokat.

A németeké meg az egész söripar meg autó-jóval nagyobb business mint a film valaha is lesz ha csak hozzátesszük.

Ne félj ha megkapod, nem ám egyetlen butább lány miatt is liberálisból valami konzervatív tökfejjé válsz.

Ismertség hiányában se bocsájtanám meg, ne félj ezektől, mi veled vagyunk kész XD

Jézus is zsidó volt amúgy, körül volt metélve-ez a legjobb poén az egészben XDXDXDXDXD

2016. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon ki mit gondol. Én is viszonylag szabadon gondolkodom liberális nézeteket vallok persze nem radikálisan. Én kimondottan örülök az olyan fiuknak. De miért érdekel h más mit gondol? A te nézeteid a te elveid a te életed. Téged így kell elfogadni és kész.

15L

2016. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!