Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiu, aki tetszik, lefekudt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu, aki tetszik, lefekudt egy masik lannyal? Ugye normalis h zavar?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egyutt,talan en szerelmes vagyok bele,o most kezdett erdeklodni irantam es ma megtudtam h lefekudt egy lannyal (aki raadasul nem a korosztalyunk)amit megertek,mert fiu,ittas volt ,szep a lany

Nem ertem magam,mert nincs jogom ezen kiakadni es nemis ismerem ezt az erzest,ami most van bennem

17/L

Ez normalis?



2016. okt. 25. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de próbálj nem sokat gondolkodni rajta. Teljesen felesleges. :) 19f
2016. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az érzés teljesen normális, fontos viszont, hogy ne csinálj semmi butaságot. Leginkább ne dobd oda magad senkinek részegen csak úgy, pláne azért ne, hogy ezzel úgymond teszteld a srácot, ő mit szól hozzá, ha megtudja. Ennyit nem ér a dolog.
2016. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ilyen eszembe sem jutott

Nem olyan vagyok:)

Csak nem tudom h van e ertelme beszelni vele h erdeklem e ,mert arra keszultem ,mert ez lehet h egy "jel" h nagyon nem

2016. okt. 26. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze..
2016. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mindenképp beszélj vele, az a legbiztosabb. Találgatással nem sokra mész :)
2016. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4.mire irod h persze?
2016. okt. 26. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Viszont azért vigyázz.....
2016. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mire vigyazzak?
2016. okt. 26. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiúként nem egyszer volt már, hogy a lány akit kiszemeltem, más fiúval ment el. Ilyen az élet, tele van csalódással. Túl kell lépni rajtuk.
2016. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!