Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhet valaki akit nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhet valaki akit nem is kedvelek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és van egy évfolyamtársam, aki nagyon jóban van az egyik sráccal az osztályomból, szóval mindig a mi termünkben lóg. Ez nagyon idegesít, és nem bírom ezt a gyereket, olyan irritáló. De tök helyes. A barátnőimmel sokszor arról beszélünk, mennyire zavar minket, hogy ott van, viszont az utóbbi időben kezdtem észrevenni, hogy engem annyira mégsem. Mikor rámnéz, jön a heves szívverés meg a pillangók a hadban (és tudom, ez mennyire klisé). És mostanában állandóan ő van a fejemben, és hogy mennyire jó lenne vele járni, de közben idegesítőnek is tartom. Lehetséges az, hogy tetszik nekem, mikor nem is bírom?

2016. nov. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen, mikor még nem volt barátom. :) 15/L
2016. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb az összes szerelmem "utálattal" kezdődött, szóval miért ne :D
2016. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amit mondtál, abból eléggé úgy tűnik;)

szerintem kezdj el vele dumálni, menj oda, amikor a termetekben van, vagy írj rá, de azt is mevárhatod, hogy ő írjon, de ebből még lehet valami

2016. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. nov. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!