Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 lány akit nagyon kedvele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akit nagyon kedvelek szeretek és szivesen lennék vele együtt . (lent)?

Figyelt kérdés
de ő csak barátot lát bennem pedig sokmindent adok neki vagy kedveskedem neki és ugy érzem sokszor semmibe is vesz pedig legjobb barátok vagyunk igy röviden és egyszerüen imádom, tudod amolyan elbaszott szerelem kb és nemtok mit tenni mer szeretem mint állat, vmi tanács? mert nemtom felejteni se. most is valami palival kavargat oda jár hozzá aludni is. és nekem fáj. elfelejteni nemtudom de a barátság meg fontos.

2016. okt. 17. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, már megbocsáss, de, ha úgy érzed, hogy sokszor semmibe vesz, és ha valóban is így van, akkor talán nem vagytok legjobb barátok.

Az én tanácsom mindig az ilyesmiben, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Persze ez nem az jelenti, hogy add fel teljesen, inkább tedd magad kívánatossá (aka, edzz, foglalkozz a külsőddel, tedd iriggyé, azzal, hogy más csajokkal beszélgetsz, és vele nem foglalkozol annyira (persze, nem bunkó módon, csak éreztesd vele, hogy nem tud a farkadnál fogva húzni)). Ha meg ez sem jön be, akkor valószínűleg már fejlesztettél annyit a hozzáállásodon és a külsődön, hogy egy szebb példányt horogra akassz.

2016. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mond el neki. Egyre rosszabb lesz ha bent tartod, mégis mit veszthetsz? Ha tényleg a barátod az is fog maradni. Velem is volt így egy fiúval, de én rendes voltam és még mindig barátok vagyunk. 19/L
2016. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!