Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Reális ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Reális ez?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta érzem ezt ki kell adnom.Miért érzem úgy, hogy a magyar fiúk rosszak (Szombathelyen élek) s nem tudok olyat találni aki megérdemelne engem? Amerikában,Németországban teljesen más a helyzt.Úgy vettem észre ott sokkal különlegesebb,jobb gondolkodású fiúk vannak.De kimenni meg maximum ösztöndíjjal tudnék 16 éves korom körül de most is úgy érzem dúlnak bennem a hormonok.Mit gondoltok,van ennek valóságalapja? Mt tegyek?

2016. nov. 3. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság. Ott se jobb a helyzet, de ha utazni akarsz, hát utazz
2016. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy lehet nem csak mindig a macsó parasztoknak kéne esélyt adni hanem néha a visszahúzódobb nyominak is aki tényleg szeretne.
2016. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem! Épp ez az! Nekem az ilyen visszahúzódó,de közben ha megismer megnyíló fiúk kellenek utálom a páva,pénzével kacérkodó ,tömeg alakokat.De ilyen kivételeket meg nem találok,s külföldö úgy vettem észre más a helyzet.
2016. nov. 3. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Ohh ja a magunkfajtákat sose veszik észre vagy ha igen akkor csak szopatják. Tudom jól, mert most is egymás után 2 csajra is vártam hónapokat és a végén mindegyik átvert. Pontosan ezért lenne érdemes bunkóvá válni, csak az sem megy.
2016. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látod? Ezt utálom a mai társadalomban.Nekem mindeképp visszahúzódó fiú kéne,aki ismerkedés után képes megnyílni.Akinek van szókincse,nem tömeg,nincs közösségi oldala ( élőben az ismerkedést,telefonálást preferálom),természetesen vonzódás is szükséges.És én ilyen fiút a környzetemben nem találtam,sőt sehol sem errefele.Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid voltak lányoknál.Hidd el minden jobb lesz.
2016. nov. 3. 23:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz, évek óta csak szivatnak, már meguntam, inkább leszek egyedül, akkor legalább nem kell csalódnom.
2016. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem rossz a hozzáállásod,mert kivétel mindig van.Figyi,légy nyitott a többi majd kialakul.
2016. nov. 3. 23:21
 8/11 anonim ***** válasza:
2x fölött vagyok és eddig nem alakult csak nagyobbnál nagyobb szivatások, itt már nincs miben reménykedni.
2016. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Lehet Magyarországon is visszahúzódó, aranyos srácokat találni. A példa rá a volt barátom. Csak nehogy úgy járj vele mint én, hogy az anyukájáról úgy kell 21 évesen is leválasztani...

A német/osztrák fiúkkal nincs személyes tapasztalatom parkapcsolat terén viszont iszonyat bunkók tudnak lenni es sokat isznak...

Szeintem egy kapcsolatban fontos az, hogy megértsd a másikat 110 százalékban, es ha nincs megfelelő nyelv kettőtök között, nem tudod adott esetben németül (néha magyarul is nehéz kifejteni) elmondani mit érzel, az szerintem nem működik...

21L

2016. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nyelvvizsgám van,tudom az angolt.:)

Köszönöm Szépen!

2016. nov. 5. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!