Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, én alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, én alkalmas lennék házasságra ilyen felfogással? Túl reális vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam, hogy "jogos" elvárás hogy valaki 10-20-40 éven keresztül csak egyvalakit szeressen, csak rá vágyjon szexuálisan. Szeretek flörtölni, randizni. Azt hittem, ha majd megismerem az Igazit, megváltozok. De már nem hiszem, hogy így lesz. 2 komoly párom volt, mind a kettejüket nagyon szerettem, de mellettük is flörtöltem (igaz, szex nem volt).


Gyerekre viszont vágyok, neki meg nyilván az a legjobb, ha kiegyensúlyozott kapcsolatba érkezik.


Mit gondoltok erről? Változhat ez még?


28N


2014. szept. 7. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Kutyából nem lesz szalonna, aranyom.
2014. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem változhat. Találkozhatsz azzal, aki elég figyelmet fordít rád ahhoz, hogy ne legyen szükséged más megerősítésére. Az is lehet, hogy ez a "vadászösztön" egyszerűen lecseng egy idő után. Lehet az a típus vagy, aki 40 körül állapodik meg és áll készen a családalapításra.
2014. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Én sem vagyok túl naív, nem láttam még olyan párt, akik 10-40 éves együttlétük alatt ne léptek volna félre, vagy legalább ne flörtöltek volna.

De az is lehet, hogy majd találsz valakit, aki mellett erre nem lesz szükséged. Illetve, ahogy írtad, nem csaltad meg a két komoly párodat, a flörtöt meg van, aki tolerálja.

Csak meg kell találnod a hozzád hasonlóan gondolkodó férfit.

Ha ez oda-vissza működik, tehát te is elfogadod, hogy a párod is flörtöl, akkor működhet.

2014. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Az anyasággal sok mindent át fogsz értékelni, és a fontossági sorrend gyökeresen meg fog változni. Szerintem ettől még teljesen jó anya, feleség lehetsz.


Természetesen, ha már a gyerekek viszonylag nagyobbak lesznek és már nincs akkora szükség rád, megint elő jöhet benned a vágy, de lehet akkor életkorodnál fogva, már nem lesz olyan nagy benned a szexuális vágy.


26/L

2014. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem javaslom. A születendő gyermeknek anyukára, apukára van szüksége és mindig ugyanarra! Az, aki úgy nőtt fel, hogy az egyik szülő folyamatosan változott, ezt szokta meg. Igaz, soha nem tudta még csak el sem képzelni, milyen is a rendes, normális család.


A kicsapongók szokták mondani, hogy lehet rendes szülő az is, aki nem a saját gyermekét neveli, de csak a gyermek tudná megmondani - ha soha nem volt az sem -, hogy az igazi szülőt nem lehet pótolni!


Igen, meg lehet változni, de csak akkor, ha elhatározod és meg is teszed. Viszont akkor mindig úgy fogod érezni, hogy le kell mondanod az életedben egy nagyon fontos dologról, valaki miatt. Nem is baj, ha nem várod el majd tőle, hogy ugyanakkora áldozatot hozzon érted, mint amekkorát te hoztál érte.


Te életed, te döntesz. Persze nem elég majd magadra vállalni a felelősséget, hogy te teszed tönkre mások - gyermeked, férjed - életét! Előre kell döntened, előre kell tudnod, mit teszel!


Ha úgy érzed, képes vagy annak érdekében lemondani az élet pillanatnyi öröméről azért, hogy majdan valamikor bátren az unokád szemébe nézz, akkor állapodj meg.


Egyébként is változik az ember. Bocsánat a rossz hasonlatért, de azt mondják, hogy: "Rossz lányból lesz jó feleség!", ugyanis "kiélheti" magát valaki, azután már nem is fog másra vágyni, csak meleg otthonra. Az is igaz, ha ez későn jön el és akkor akarsz cselekedni, már késő lesz...

2014. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért változna a gyerek szülője? Az én szüleim is elváltak, mégis csak 1 anyám és 1 apám van. Pedig apámnak volt pár barátnője a válás után.
2014. szept. 7. 16:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, aki hasonlóképpen szeretett flörtölgetni, aztán mégis megváltozott. Na, de az, hogy én ismerek ilyet, nem garancia arra, hogy te is megváltozol.

Ha ilyen típus vagy, a legjobb talán egy olyan pár lenne neked, akivel hasonló a temperamentumotok, az életfelfogásotok, az értékrendetek, tehát mindketten szívesen flörtöltök komoly kapcsolatban is és a másiktól sem várjátok, hogy lemondjon a másokkal való randikról.

Lehet, nem lesz könnyű ilyet találni, de biztos nem is lehetetlen.

2014. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Komoly kapcsolatra még éretlen vagy, de valószínűleg sosem leszel rá érett szellemileg, ha 28 évesen még mindig a flörtölés irányít. Van ilyen is, de gyereket feleslegesen ne szülj, ha az alapvető emberi értékek közül a hűséget nem tudod megtanítani neki.
2014. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

""Rossz lányból lesz jó feleség!", ugyanis "kiélheti" magát valaki, azután már nem is fog másra vágyni, csak meleg otthonra."


És az ilyen kiélt emberekből lesz olyan, akiben nem marad semmi libidó, mert kiégett belőle fiatalon.

2014. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Én 42 éves vagyok és kb olyasmi "fajta" mint te. A véremben van a flörtölés. Ettől függetlenül 18 évig voltam házas, és nem csaltam meg konkrétan a férjem soha. Apró malőrök voltak, ártatlan simi, ilyesmi. Én vadászni szeretek, nem csalni akartam. Végül én váltam el, ő szeretett annak ellenére, hogy tudott a szokásomról, de a helyén kezelte, tudta hogy ez is én vagyok ha kicsit játszadozom és így szeretett. (Nem volt puhapö"cs, mielőtt erre tippeltek, csupán elfogadott olyannak amilyen voltam, mert ez az elfogadás kölcsönös volt, és igen sokat adtam a kapcsolatba) A második párom is tudta hogy ilyen vagyok, vele 8 évig voltunk együtt. Ott is én szakítottam. Aki normál, konszolidált nőre vágyik az nem választ olyat amilyenek mi vagyunk, de aki izgi, érdekes kiszámíthatatlan nőkre bukik, az még élvezi is ezt. Ettől függetlenül még én is reménykedem benne, hogy jön majd az a pasi, aki mellett nem lesz ingerenciám a flörtölésre. Meglátjuk. :-)
2014. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!