Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ciki ha 14 éves vagyok de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha 14 éves vagyok de még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 07:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
dettó
2016. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
20 évesen lehetne ciki, de most inkább jó.
2016. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
jaj jézusom! mi történt a mai tinikkel? miért lenne ciki??! ennek semmi értelme...
2016. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 I am Nephilim ***** válasza:
86%

Dehogy ciki! Am annyi idősen én is rá voltam parázva, h nekem még mindig nincs pasim, persze volt pár fiú, aki bepróbálkozott, de akkoriban én éreztem azt,h ennek még nincs itt az ideje. Aztán elkerültem Gimnáziumba és ott megismerkedtem a mostani barátommal, az első évben csak haverkodtunk.. A második évben kezdtünk kicsit komolyabbak lenni, és akkor is jöttünk össze, azóta 2 éve együtt. :)

Szerintem érdemes várni, mint éretlenül belekezdeni egy kapcsolatba.

18/L

2016. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Lassan 17 éves leszek, és még sose volt barátnőm. :)

16/F

2016. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok es meg nekem sem volt :) nem ciki az :) inkabb legyen egy ido elteltevel hosszu parkapcsolatod mint 100 2napig tarto :) 15/L
2016. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Hű ez ultragáz, nagyom cink jézusom, mi van veled. NEM ciki, sőt nálam már van is egy jó pontod, mert van eszed. Akkor ciki ha 25 éves vagy és még nem volt, de ez rendben van.
2016. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne ciki?

Én 17 éves vagyok, és nemhogy pasim nem volt még soha, de nem is ismerek senkit akinek állítólag tetszenék.

Akik 12-13 éves korukban kézenfogva járkálnak,csókolózást próbálnak imitálni, ott még nincsenek igazi hormonok.

Csupán utánozni akarják az idősebb korosztályt,hogy beilleszkedjenek és "menőnek" tartsák őket.

Kb. 16 éves kortól jön a minőségibb szerelem.

De valljuk be, nem az a lényeg,hogy az életünk során halomszámra gyűjtsük magunk körül a fiúkat, hanem az,hogy egyet találjunk,akivel kölcsönösen szeretjük egymást.

2016. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, hogy még nem volt (ezt, hogy volt, kiemelném, tehát az kell neked, hogy egy időre legyen pasid, aztán vége?), minthogy össze legyen törve a szíved, mert nem maradtatok sokáig együtt a korodbeli éretlen kisfiúval.

Amúgy is, én úgy gondolom, hogy aki párt választ magának, akkor tegye, ha tényleg úgy érzi, hogy vele akarja leélni az életet.

2016. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!