Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ciki, ha 17 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 17 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy csúnya lennék (oké, a combom kicsit vastag, de... na! :D),már tetszettem is fiúknak, de ők nekem nem. Csókolóztam is már, többször is, de egyszerűen senki sem tetszik úgy. Komolyan, akit helyesnek találok, annak fix, hogy nem tetszik a személyisége. Őszintén szólva, még egy fiúnak sem ragadott meg annyira a személyisége. Lehet, hogy az elvárásaim túl nagyok, vagy csak szerencsétlen vagyok ezen a téren. Vagy egyszerűen csak türelmesnek kellene lennem?
2015. jún. 24. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dehogy, majd alakul
2015. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Szerintem jó is, hogy nem jársz olyannal aki csak bejön, és kész. Várd meg azt akit igazán szeretsz. Amúgy ez nem kortól függ. Ha valaki már 12 évesen szerelmes, nekem az se ciki. Úgyhogy ha te még nem voltál szerelmes, majd leszel :))
2015. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
hát jobb ha még vársz vele,kb 10 évet
2015. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Az a cika, ha ilyesmi ciki. Meg az, ha már 12 évesen olyan tág egy lány, mint egy rókalyuk.
2015. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Inkább arra gondoltam, ha majd lesz valaki, annak ciki lesz-e bevallani, hogy még sosem jártam senkivel?
2015. jún. 24. 14:50
 6/17 anonim válasza:
szia:) figyusz ha majd lesz egy baratod es nagyon szeretni fog akkor nem fogja erdekelni hogy hany iu volt elotte hanem a dicsoseg hogy most mar csak az ove vagy es o avathat bele abba a vilagba amit meg nem tapasztaltal meg.hidd el nem ciki:) sok sikert
2015. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

En is igy voltam, a kornyezetemben mar a legtobb lanynak volt baratja (több is.) nalam is sokan probalkoztak, 2-3 sraccal ugy gondoltam, megprobalhatnank de ahogy jobban megismertem oket, rajottem, hosszutavon nem mukodne, ugyhogy vegul nem is volt veluk semmi. Es nemreg ismertem meg egy sracot aki egyszeruen annyira megfogott... De nem fogok itt aradozni. :D a lenyeg hogy jol is tetted eddig hogy ha egy pici ketseg is volt benned, nem mentel bele semmibe. Mindenkepp megeri. Es egyaltalan nem ciki mert ez csak rad tartozik. De majd ha megismersz egy olyan szemelyt akihez tenyleg vonzodsz, te is ugy leszel, hogy megerte várni. :)

16/l

2015. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Ez azért van, mert még nem talàlkoztál velem :$


Amúgy nem veled van a gond..

Ha szép vagy, annak örülünk, de nem illettél össze 1 fiúval sem..

2015. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod, és ha lesz srácod, előtte nem lesz ciki, hogy előtte nem volt senki, hacsak nem vársz mindezzel 30 éves korodig, mert akkor ciki lenne.
2015. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Meg azt akartam még, hogy azért kíváncsi lennék azért én rád, hogy pontosan mi lehetett a gond.. :)


18/F

2015. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!