Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudjam meg hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány akivel nyáron találkozok majdnem minden hétvégén versenyen és ott folyamatosan engem néz és bejelölt facebookon és én ráírtam de nem volt valami közlékeny nem tudom hogy ez azérg vam mert alig ismerjúk egy mást vagy másért. Szóval arra lennék hogy hogy deríthetném ki hogy bejövök-e neki? Ja és még annyi, hogy csak nyáron találkozok vele. 14/F

2016. nov. 4. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

csak azért nem találkoztok máskor, mert messze lakik, vagy egyszerűen csak nem?

mert ha nagy a távolság, lehet nem kéne belekezdeni.

hát majd nyáron jobban tudsz nyilván közeledni, addig néha-néha írj neki (ne túl gyakran!!!!!!!) és kérdezz róla

a lányok általban szeretnek magukról beszélni

kérdezd a versenyekről, az jó közös pont.

és a többi majd kiderül nyáron :)

2016. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd őt el valahova, ha elmegy veled akkor igen ha nemet mondd akkor nem.
2016. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!