Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak? Hogyan tudjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Hogyan tudjam meg hogy tetszem neki vagy nem.

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki tetszik az osztalytarsam 7-dikesek vagyunk.És nem beszélgetünk még biologia oran velem szembe ul néha nez de nehe nem viszont én ojankor zavarba jövök.Folyoson is néz de ritkán.Tegnap azt álmodtam hogy a fiu aki tetszik az meg akart csókolni viszont en nem engedtem majd egy percre rá néztem és majd nem megcsókoltam csak fel ébredtem.Facebookon még be is jelöltem és visza igazolt de nem irt rám pedig fent voltam.

Hogy tudom meg hogy mit érez irántam?

Irjak rá?

Tudnátok tanacsot adni?

Am mit jelentet az álmom?

Lány vagyok 14

Bocsi az irásért csak sietem.

Normális válaszokat várok.



#Macii
2016. nov. 4. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem venném 100%-ra, hogy kölcsönös érzéseket tápláltok egymás iránt. Viszont ha ezekből a jelekből valamelyiket is észrevetted rajta, akkor lehet, hogy csak jól álcázza a közömbösséget irányodba.:

- zavarban van a közeledben

- ha egymásra néztek, akkor elpirul vagy elkapja a tekintetét

2016. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Álmoknak ma már nincs jelentésük.

Szerintem kb. mindenkivel megtörtént már, hogy szerelmükkel álmodtak, de ez nem jelenti azt, hogy ő a valóságban is így érez.

Persze ha kölcsönös a vonzalom, amint írod, hogy rád néz, akkor az jó jel. Az viszont a legrosszabb, ha zavarba jössz a találkozáskor. Mosolyogj rá egyszer, és ne játszd a megzavart elérhetetlen kisleányt.


[Amúgy *olyankor!!]

2016. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!