Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudjam meg, van-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg, van-e esélyem nála?

Figyelt kérdés
16 vagyok, ő 24, fél éve ismertem meg, és tipikus első látásra szerelem volt. Azóta néha-néha összefutunk, tök jól elvagyunk, holnap is találkozunk (egy másik barátnőm is jön velünk, mivel hárman vagyunk barátok, ha lehet annak nevezni minket), de nem tudom valaha is tudna-e úgy nézni rám.. Tanácsok?

2016. nov. 5. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs ha elkeserítelek de ez szerintem nem egy lehetséges románc eléggé sok év is van köztetek de ha nem hátrálsz akkor próbálj meg vele többet facebookon beszélni és több helyre csak kettesben elmenni ha nem veszi az adást valj ha veszi de ő nem így érez akkor meg hagyd. Találni fogsz valaki jobbat persze csak ha nem sikerül.
2016. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hinném hogy komoly szándékai lennének. Túl idős hozzád és ő már mást akar egy kapcsolattól mint te.
2016. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú de gyűlölöm, amikor az ilyen pedofilok a 14 éves barátnőmre hajtanak, mindig felkapom rajta a vizet.

42/f

2016. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsóXDD
2016. nov. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!