Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem az egyik osztály...

Beleszerettem az egyik osztálytársamba, aki tudomást szerzett erről, de viszont semmit nem reagált rá. Honnan tudjam meg hogy vajon mit gondolhat rólam és hogy van-e nála még esélyem?

Figyelt kérdés
Még csak fél éve ismerem, és sajnos nem beszélgetünk sokat, különösebben nem vagyunk jóba, mégis szerelmes vagyok belé.
2014. jan. 4. 14:03
 1/3 anonim válasza:
Hát bocsi, de ha érdekelnéd, akkor szerintem ahogy a tudomására került, valahogy reagált volna.
2014. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele nyugodtan, beszélgessetek, előbb meg kell ismerkednetek és ha már eléggé megkedvelt, akkor könnyen lehet belőle valami. Lehet hogy a srác/csaj azért nem reagál mert nem elég bátor, ezért mindenképpen neked kell kezdeményezni a beszélgetést/ismerkedést. Mutasd meg neki a kedvesebb oldalad, légy velem kedves. ha ez megvan, a többi jön magától.
2014. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
háát sokféle válasz lehet... attól is függ, hogy hogyan tudta meg és, hogy kitől... ha ezt tudnánk akkor könnyebb lenne :) 16/L
2014. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!