Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu de szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu de szerintem nem lennek hozza eleg jo (kulsoleg)?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok de nincs mellem. Tetszik egy fiu es nem merek nala probalkozni mert felek hogy nem tetszek neki. Egy a barati korunk szoval rendszeresen talalkozunk igy tobben. Felek hogy azert nem jonne velem ossze mert meg nem kezdtek el noni a melleim. Esetleg hogy kozelithetnek jobban hozza? Hogy deruthetnem ki hogy erez e irantam valamit?

2016. nov. 5. 22:17
 1/6 anonim válasza:
77%

Én csak 13 vagyok és fiú!


Menj oda hozzá és köszönj neki! Kérdezz tőle valamit pl: milyen órád lesz milyen a suli? Stb..

Próbálj olyan témát találni ami érdekli őt vagy amin sokat tudtok beszélni!

A legfontosabb hogy nehezen de észre vegye hogy neked ő tetszik!

Ha nem egy Bunkó akkor nem fogja érdeklni a melled meg a kinézeted :)

De azért nézz ki jól mert úgy nő az esélyed nála :D

Én nem igazán tudom milyen az ha valakinek tényleg "tetszek"....

Az a fő kérdés ő milyen lányokat kedvel.. De egy dolog számít:

ADD ÖNMAGAD :) mert ha másnak ismer meg akkor az azért rossz mert mindig el kell neki játszanod! És attól ne félj hogy a melleid miatt nem jön össze veled mert ha az a legfőbb baja, akkor nem érdemel meg téged!


Na.. Nekem fogalmazás:6-os. És ha akarsz valamit írni nekem kérlek privátban :)

2016. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SIDLER22 ***** válasza:
Hát az biztos, hogy nem a melleidet fogja nézni. Netán mégis. Akkor ne nagyon akarj vele összejönni.
2016. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók mindent elmondtak. Szerintem sem a melled fogja nézni, ha szimpi vagy neki akkor azt úgyis fogja jelezni. Sok sikert!
2016. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat az a baj hogy meg az izleset nemtudom hogy milyen. 😕 De koszonom az eddigi valaszokat nyertem nemi onbizalmat 😊
2016. nov. 5. 23:29
 5/6 anonim válasza:
a melledet megnézi bármi van mert minden fiu megnézia körülötte lévő lányok mellét de ha nem bunko nem fogja érdekelni h kicsi
2016. nov. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogd a fater bicikli pumpájat és pumpálj egy kettőt a melleidbe
2016. nov. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!