Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hogyha tetszik nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyha tetszik nektek egy lány akkor mennyit szoktatok rá gondolni?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy például otthon, gondolkodtok rajta, nézegetitek a facebookját/instagramját? Sokat forog rajta az agyatok? Szoktatok szenvedni miatta? Vagy ezt csak mi, lányok szoktuk? Mindent meséljetek el ezzel kapcsolatban, nagyon érdekel.

17/L



2016. nov. 6. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokat. F/17
2016. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minimum óránként eszembe jut. :)


El szoktam képzelni, hogy milyen lenne vele együtt lenni. Megölelni, hozzábújni, beszélni vele, utazni együtt valahová...


22/F

2016. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél másképp van.Miért, te?
2016. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Adammaister ***** válasza:
Full 3-as..
2016. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Ez kb. olyan kérdés,mint hogy szereted-e a krumplifőzeléket. Mindenki nem fogja szeretni. Ha pedig tetsizk egy lány teszünk érte, nem szenvedünk. Gondolunk rá, különben nem "tetszene".
2016. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ZZotyaa ***** válasza:
83%
Sokat szoktan gondolni ra foleg alvas elott. Milyen lehet megerinteni, megolelni stb. Volt ugy hogy sokaig nem birtam aludi mert ra gondoltam ... Koszi szépen :D
2016. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
nem olyan sokat :P
2016. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget. :)
2016. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Allandoan. Tenyleg. Bar a tetszes gyenge kifejezes ez esetben :)
2016. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Most egy lány irgalmatlanul tetszik és naponta legalább 1 órát rágondolok. Annyira aranyos lány, hogy nem tudom kiverni a fejemből. :3

Elképzelem, hogy milyen lenne együtt járni, együtt utazni, együtt animézni, együtt aludni, simogatni, megölelni (ezt nem olyan nehéz elképzelni, mert megszoktam ölelni, csak hát még nem jött össze), csókolózni, gyengéden megharapdálni a fülét, stb. A facebook profilját is szoktam nézegetni, hogy milyen új képet tett fel magáról, és nem-e jött össze mással.

20F

2016. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!