Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik lány Összejöj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik lány Összejöjjek vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik lány osztálytársam. Szerintetek összejöjjek vele, mert ugy "házi nyúlra nem lövunk"?

2016. nov. 3. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany evesetek vagytok?
2016. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15
2016. nov. 3. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előbb írtam egy ilyesmi kérdéshez, ide is leírom mert nem értem ezt a fajta logikát. :)


Miért kéred ki idegen emberek véleményét, úgy is az lesz amit te akarsz, nem?

Egyébként meg ha tetszik akkor miért ne? Nem egy olyan ismerősöm van, akik osztálytársak és járnak. :) 15/L

2016. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt a logikát hogy osztalytarssal nem jarunk.

Dehogy nem jarunk osztalytarssal!!

Osztalytarssal jarni a legjobb. Mindent egyutt tudtok csinalni, 0-24ben latjatok egymast, nem kell talakozokat szervezni, kozos (nagyjabol) a baratikorotok, es a haverjaid sem nyafoghatnak.

Osztalytarssal jarni a legjobb es pont

Tuod, ha szakitanak meg evekig egymas fejet kell nezni. De az az ember aki nem kepes normalis korulmenyek kozott szakitani es megoldani a konfliktust, annak szerintem nem is kell baratno.

2016. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!