Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok mit csináljak hogy járjon velem de én őt nem érdeklem mert másba szerelmes?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 17:57
 1/4 anonim válasza:

Hát figyelj. Nem tudom hány éves vagy. De hidd el hogy eggyszerre nem csak egy fiú tetszik egy lánynak. Nekem az volt, hogy nagggyon tetszett egy fiú (viszonzatlanul)... Utána elkezdett felém egy olyan srác közeledni akit addig jellemileg és külsőleg is szó szerint rühelltem... Április óta ő tetszik...


Beszélőviszonyban vagytok? Bír téged barátként? Hány éves vagy?

2016. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen beszélőviszonyban vagyunk és bír engem és 16 éves vagyok
2016. nov. 9. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj hozzá közeledni kedves szavakkal, apró figyelmességekkel:) Ha nem ismered annyira akkor érdeklődj utána mit szeret mi a hobbija meg ilyenek és arról próbálj meg vele beszélni :) Nekem is volt olyan hogy egy fiú abszolút nem tetszett sőt szóba se jött volna nálam úgy egy éve, most meg mióta kezdett közeledni és "rendesebb" mint rég azóta valahogy eléggé szimpatikussá vált, és innen már rövid az út vége a célig :) Hajrá!!
2016. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi megprobalom
2016. nov. 9. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!