Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe mar lassan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe mar lassan egy eve fulig szerelmes vagyok. De egy két dolog megnehezíti hogy összejöjjek vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudnotok kell, hogy a lány 3,5 évvel idősebb nálam, és gáz vagy sem, de nekem még soha nem volt barátnőm. Ráadásul mind a két szülője tanárom. nem egy idi*ta p*csáról van szó,hanem egy visszafogott segítőkész lanyról. Tovább bonyolítja hogy már kisgyerek korunk óta ismerjük egymást, és mára egy nagyon jó barátom lett, és nem akarom egy estleges féresikerült randi meghívással elrontani a mostani kapcsolatunkat. Ő nem tudja hogy szeretem, én nem tudom, hogy ő tudna e szeretni engem. mit tegyek? mint mar mondtam, meg nem volt barátnőm, soha nem hívtam el senkit sehova kettesben. Hogy kérdezzek rá? hová lenne érdemes elvinni, ha már jól ismerük egymást? egyeltalán ki lehet lépni ebből a régóta fennálló barátságzónából??? nagyon halas lennék barmilyen valaszert.

16F



2016. okt. 31. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem sok még ő sem felnőtt, szóval hajrá. Szerintem összejön.
2016. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Huhh, nehéz helyzetben vagy, nem irigyellek.

Én bevallom őszintén nem lépnék és csak az időre támaszkodnék.

Tényleg kockázatos ez egy ilyen közeli és régi barátságnál. Gondolom előjött már nálatok a szerelem témakör (mármint nem köztetek, hanem ti beszélgettetek az ügyeitekről vagy hasonlók). Ezekből a beszélgetésekből táplálkozz. Gondolom ha tényleg szót ejtettetek már ilyesmiről ezer meg ezer módon felidéződtek benned azok a szavak és arckifejezések. Próbáld meg levonni belőle a helyes következtetéseket. Esetlegesen újra előhozhatod, ha a helyzet úgy engedi, de csak finoman.

Később ez jön magától. Ha minden jól megy kapsz célzásokat, a lányok nagyon jók ebben.

Egy randira hívás hatalmas lépés lenne és kockázatos, de az sem megvetendő. Rajtad áll.

Sok sikert! :)

2016. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!