Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szedjem fel a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel a lányt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel rengetegszer szoktunk szemezni a suliban és néha szóba elegyedni. Érzem, hogy adja a jeleket folyamatosan, úgyhogy úgy döntöttem, hogy fel fogom szedni. Például ha hnap szeretnék vele sokat beszélgetni akkor várjak holnapig vagy írjak rá még ma? 17/f

2016. nov. 10. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
írj neki, ezzel is látja hogy bejön neked:)
2016. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki.
2016. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jézusom ti szerencsétlenek!

Miért ? MIÉRT ? MIÉRT ?

UTÁLOM EZT! UTÁLOM!

Utálom,ha ír egy fiú messengeren szi,mizu járunk,.Még jól megfogalmazva is gáz,hogy neten van elintézve.LÉgy már férfimenj oda élőbe hívd el randizni! Az sokkal jobb!

2016. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy messengeren fogunk járni. Csupán azt kérdeztem, hogy mielőtt élőben is beszélünk, jobb-e ha előtte ráírok.
2016. nov. 11. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne "írj rá." Élőben sétálj oda,sokkal különlegesebb az a mai világban,személyesebb.:)
2016. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!