Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Didro9 kérdése:

Hogyan szedjem fel azt a lányt, aki nekem tetszik? Több, odalent!

Figyelt kérdés
Van egy csaj (16L) aki nagyon tetszik, igazából nemmtalálkoztunk, de facebookon sokat beszélünk, lelkitársának tart. A propléma ott kezdődik hogy neki és nekem is van barát/barátnő. Mind2en tetszünk egymásnak, külsőre, belsőre is. Tervezzük h hamarosan összefutunk. Én(21F) nagyon szeretném ha többet akarna mint hogy barátok legyünk. Szerintetek hogyan tudnám ezt elérni. Kort és nemet is írjatok légyszi:)

2015. febr. 4. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát először is szakítsatok a jelenlegi párotokkal, ha ennyire egymást akarjátok, nem lenne szép dolog mellettük kavarni. És akkor no proplemo.
2015. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21 éves fiúként be kell látnod hogy először találkoznotok kell és akkor megbeszélni ezt. De azért most nem értem ha többet akarsz tőle akkor miért van barátnőd? Nem őt szereted? Tisztázni kell Te kit szeretsz és ő kit szeret! Azért szétszedni 2 kapcsolatot mert fb-n beszéltek az nem hiszem jó ötlet így. Találkozzatok kezdésnek...
2015. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, ismerjétek meg egymást, barátkozzatok, aztán egy-két héten belül eldől, hogy hogyan tovább. Csak akkor majd ne halogasd a szakítást a jelenlegi barátnőddel.
2015. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 nemvárhatom el h szakitson miattam vele. Inkább fogalmazzunk úgy h én sokkal jobban akarom ezt a dolgot mint ő. A csaj azt mondta h akkor lehetne szó valamiről h nem lenne palija.
2015. febr. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!