Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lánybarát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lánybarátomban. Mit tegyek? F

Figyelt kérdés
Megismertem, kb 7 éve ismerjük egymást, ki tudjuk egészíteni egymást gondolatait, mondatát tudjuk mire gondol a másik. Nem élünk azonos helyen pontosabban mondjuk az ország két különböző részén.elmentem viszont hozzá kb a 3 évben egy teljes hétig csak volt neki barátja de vele töltöttem azt a teljes hetet (a barátja szülői házában mert a szülők pont nyaraltak) eszméletlenül jól kijöttünk majd elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé adta a jeleket ő is csak nem vettem észre akkor elbuktam de ő már tudta és ő is szerelmes volt belém. Pár hónap után összevesztünk a barátját választotta jogosan már 4 éve együtt voltak akkor én meg távol voltam.Sajnos aztán 3 évig csend volt nem beszélgettünk de gondoltunk egymásra majd vissza szoktunk arra hogy naponta beszélünk majd idén újra elmentem. Vele voltam megint egy teljes hetet 3as-ba filmet néztünk tudom kicsit cinkes de magamhoz húztam megöleltem és sétálás közbe megfogta a kezem :D ami sokat jelentett nekem :D. Most nem tudom mit tegyek velem akar lenni de többet nem akar mint barátság de egy napot egymás nélkül nem tudunk kibírni. Ez az egész fura szitu én szeretem, ő meg engem de nem úgy.meg szeret velem lenni fiúként nem értem meg még is ez hogy van. Mit tegyek hogy ő is úgy tekintsen rám. Valami tanács ötlet vagy vélemény.
2016. nov. 10. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Most lehet én leszek a legbunkóbb ember a világon, de nekem ez jött le:

a párjával rég együtt van, így kicsit ráunt, és veled úgymond "kirúgott a hámból", hogy legyen valami változatosság. :( Persze nem biztos, csak a leírtakból nekem ez jött le.

2016. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia lehet benne valami de azóta is minden nap beszélünk még munka közbe is.Én most nem tudom mitévő legyek szeretnék vele találkozni minél előbb de nem bírom ki hogy ne legyen köztünk semmi.
2016. nov. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!