Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16éves vagyok. Nem tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves vagyok. Nem tudom hogy mirol beszeljek egy lannyal? Ez a mizu, mit csinalsz stb. Unalmas szerintem mar.

Figyelt kérdés
Hogy es mirol beszelgessek? Tetszik egy lany. Nem ismerem, de megszeretnem ismerni. Csak azt nem tudom hogy, egy suliba jarunk de még nem beszeltunk. Valami tanacs?

2016. nov. 11. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kezd azzal nyugodtan. Utana meg ahogybalakul. Nem kell ráparázni;)
2016. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanarról beszélj vele mint más lányokkal. Nem hinném hogy ufo.
2016. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress valami közös pontot ami mindkettőtöket érdekli, pl.: zene, sorozat, sport, könyv, hobbi vagy bármi hasonló. Ha pedig jobban megismered úgyis természetesen fognak jönni a témák.

17/L

2016. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Szia cica, tetszel, baszunk?
2016. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem maga a szó számít, hogy mit mondasz, hanem hogy azt hogyan közvetíted. Ha úgy mész oda hozzá, hogy úgy gondolod unalmas ez a téma, olyan lesz a hangszíned a testbeszéded, és ő azt fogja levenni, hogy nem is érdekled, hogy mi van vele meg ilyesmik.(és ilyenkor ugrik be az neki, hogy biztos más terved van vele, ez így meg egyből eléggé ütős) Mondjuk én ismerkedésnél kicsit másképp kezdenék alapból. De ha ezt a témát érdeklődően, kíváncsian dobod fel, akkor azt fogja levenni, és úgy fog alkalmazkodni hozzá, nyitottabb lesz valszeg. Már ha tetszik a stílusod neki. De általában az mindenkinek tetszik, ha érdeklik őket.(bár idegenekkel szemben mindig gyanakvó valamennyire szerintem mindenki, hacsak nem volt már egy ilyen felfedezőtúra egymáson pl szemezgetés formájában) És én ezt se feltétlen külsőségekbe értem a stílust, hanem ahogyan átadod magad neki. Persze a lányok szeretik ha egy fiú mer kockáztatni, tehát játszadozni egy kicsit velük, de ezt se kell túlzásba vinni, meg ez is lányfüggő, az adott helyzetben lehet felmérni, általában a lányok hozzák fel ezeket a "játékokat", vagy "teszteket", hogy felmérjenek. És ebből felmérik mennyire mersz visszavágni nekik, ebből mérik fel, hogy milyen is vagy. Persze a nem annyira magabiztos lányok nem akarnak elijeszteni ilyenekkel, szóval ők inkább 'csaak' kedvesek, és általában magukról beszélnek, meg visszakérdezgetnek ugyanarról, úgymond hagyva neked még a vezető szerepet, hogy írányítsd őket:D


Kicsit elkanyarodtam a témától. Hogy miről beszélgess? Arról amiről őszintén akarsz vele. Mert akkor fogsz a leghitelesebbnek tűnni előtte. Arról kérdezgesd ami őszintén érdekel téged. Ha meg ő hoz fel valamit alkalmazkodj hozzá úgy ahogy azt belül érzed. Sehogy se próbálj erőltetetten megfelelni neki, mert az az ellenkezőjét fogja kiváltani.


De ez csak egy vélemény.

2016. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom most nézem mennyit írtam:D Sry a kisregényért


21/f

2016. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy!

Örülök hogy ennyit irtal, es remelem fejlodok ebben az ismerkedos szituban. Igazabol nem nagyon megy. :/

2016. nov. 13. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!