Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem apukám csalja az...

Szerintem apukám csalja az anyukámat. Mit tegyek? Beszéljek apummal vagy szóljak anyukámnak? Butaságot nem igazán szeretnék csinálni.17L

Figyelt kérdés
Azért volt gyanús ez az egész,mert amikor ráakartam keresni a youtubra kiugrott egy szexpartnerkereső.Ott ahol be lehetett jelentkezni kiugrott az e-mail címe.Megnéztem a heti előzményeket ki volt törölve minden.Azt tudom,hogy apum legalább éjjel 1-ig gépezik miközben anyum már rég alszik,meg mostanában később jár haza úgy 1 órával,merthogy segít a munkahelyén,de 1 óra alatt is lehet zavarni egy menetet és haza is lehet érni, mivel 10 percre van a munkahelye autóval.Gyakran mondogatja,hogy elege van anyum hisztijeiből és neki semmi sem jó,de így nem veszekednek.Beszéljek apummal,hogy mi ez az egész?Igazából még nem tudom,hogy mi az igaz és mi nem addig anyumat nem akarnám belevonni.Minden arra vall,hogy megcsalja.Kicsit kétségbe vagyok esve.
2013. ápr. 18. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy szexpartnerkereső oldalon regisztrált, nem a legjobb jel, de még nem bizonyíték arra, hogy él is az oldalon kínált lehetőségekkel. Amíg nem beszélsz apukáddal, semmiképpen ne szólj anyukádnak.
2013. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Elöször is az, hogy az interneten milyen oldalakon van, nem sokat jelent.


Másodszor ennyiböl nem lehet arra következtetni, hogy megcsalná anyukádat.


HArmadszor jobb, ha nem szólsz bele a dolgukba, mert nem sok közöd van hozzá - elvégre az ö kapcsolatuk. (gondolj bele, ha ök kezdenének a te párkapcsolatoban kutakoni...)

2013. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1%
Semmi közöd a szüleid magánéletéhez. Ha az én lányom csinálna ilyet, azonnal kidobnám a házból. Jobb családokban nem divat más holmija között turkálni.
2013. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

szia!


Én hevesebb típus vagyok, én szembesíteném és addig nem tágítanék még látom, hogy nem az igazságot kapom!

Ha szülő, ha nem én nem gondolom, hogy ne lehetne kérdőre vonni csak azért mert az apám vagy az anyám teszi...


Én annó szóltam anyunak mikor láttam aput mással. És rohadtul örültem mikor anyu összejött nevelőapámmal és lelépett fatertól... (de semmi másért mert faternak csak kur.vái voltak anyu meg szerelemből lépett le.) Ez nagyobb megaláztatás volt mint amiben anyum élt és türt évekig...

2013. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szimpor ***** válasza:

Ha regisztrál, akkor már a szándék megvan és ha a szándék megvan... Én is beszélnék az apámmal. Elmondanám neki, hogy sajnos a mai fiatalság jobban ért a számítástechnikához mint azt a szüleik gondolnák, és megmutatnám amit kell, hogy ezt alátámasszam.


Nem igaz, hogy a gyereknek nincs köze hozzá, bár tény, hogy a szülők kapcsolata a szülőké. Az sem ugyanaz, ha egy szülő szól bele a gyerek kapcsolatába, mivel a szülő a felnőtt, és a feladata a gyerekét egyengetni.


Azok akik olyat tudnak írni, hogy a gyereküket kidobnák ha az szólna, vagy hogy a gyereknek nincs joga szólni, azok az emberek akik ugyanolyanok, mint az apuka aki ahelyett, hogy rendbehozná a házasságát vagy kilépne belőle vállalva a felelősséget, titokban randizgat.


Sok embernél eljön az a pont amikor kiábrándul valamelyik szülőjéből. Ne félj. Légy erős és légy anyukád mellett!

2013. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

olyan lenne a párom mint a 22%-os hamar megtanulná a magyarok istenét...

Hánynál fosnál állandóan mert nem győznélek mérgezni...


Egy pofon után elmennék dokihoz látleletért, a következő pofonig maradnék (mert hát édes a bosszú) késsel kelnél a hátadba jóreggelt ébresztőként és felmentést kapnék mert családi erőszakban élek vagy ha nem is mentenek fel kapok 2 évet max 3at, de minden este mosolyogva fekszem le hogy eggyel kevesebb...


Egy férfi akkor férfi ha mindenhol férfi. Egy férfi ha üt már csak féreg lehet..

Az vigasztal, hogy az ilyeneket ha beviszik a megfelelő helyre hamar kitágul a seggük.

2013. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!