Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megismerni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megismerni?

Figyelt kérdés
Van egy lány a városban és tetszik viszont nem tudom hogy ismerhetném meg.Mindketten elég alternatív stílust képviselünk csak ő eszméletlen szép és sokan ismerik,valószínűleg körbe lengik a fiúk én meg max ha be kéne magam sorolni olyan közép alsó kategóriába tenném(nincs önbizalom hiányom csak realista vagyok).Facebookon jelöltem be de ráírni nem volt merszem a fentebb felsorolt indok miatt hátha azthiszi hogy egy újabb lúzer aki csak meg akarja húzni.Próbálkoztam azzal hogy elmegyek pár szórakozó helyre hátha sikerül személyesen megismerni de nem sikertelenül.

2016. nov. 11. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

"Facebookon jelöltem be de ráírni nem volt merszem a fentebb felsorolt indok miatt hátha azthiszi hogy egy újabb lúzer aki csak meg akarja húzni."


Akkor most gondold át reálisan, hogy mit csináltál: bejelöltél facebookon egy olyan lányt, aki nem ismer téged. Azt nem írtad, hogy visszajelölt-e, de feltételezzük, hogy igen. És te azért nem írtál rá, mert nem akarod, hogy egy olyan lúzernek higgyen, aki csak meg akarja húzni?

Ez inkább egy idióta kifogás az önbizalomhiányra, amivel csak annyit érsz el a csajnál, hogy azt fogja hinni rólad, hogy még ráírni sem mersz, de valamiért bejelölted, hát oké. Lehet, hogy te azt mondod, hogy nincs önbizalomhiányod, de ebből semmi más nem jön le.


Legalább annyi legyen benned, hogy ha bejelölöd, akkor ráírsz, hogy figyelj, ezt a szitu, bocs, hogy így kinyomoztam, hogy ki vagy, de szimpatikusnak tűnsz blabla.

2016. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj rá és kérdezd meg hogy lesz valami buli ottlesz-e, szívesen találkoznál vele stb.
2016. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy igen,visszajelölt.Nem is arról van szó hogy önbizalomhiány egyszerűen csak tisztában vagyok a határaimmal és ezért kértem segítséget hátha valaki tud segíteni.
2016. nov. 12. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azzal küszködök, csak engem vissza se jelölt. Ha visszajelöl, az már jó jel. Írj neki.
2016. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ment a pozitív!
2016. nov. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!