Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám megismerni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megismerni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki a sulimba jár egy évvel felettem. Meg szeretném őt ismerni(azt a sorsra bízom hogy barátok vagy annál többek leszünk). Fb-n ismerősök vagyunk, de semmi több nincs köztünk. Próbáltam szemezni vele szünetben, de csak pár pillanatra sikerült elkapnom a tekintetét. Nem egy "csajozós" típus. Gondoltam, hogy odamegyek hozzá, de milyen okból? Szóval ezzel kapcsolatosan szeretném a válaszotokat kérni, hogy mit tudnék csinálnj annak érdekében, hogy megismerjem vagy felfigyeljen rám. Előre is köszi a válaszokat! 😊

2016. márc. 17. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel feletted?Akkor szerintem simán odamehetsz megkérdezni valami házival kapcsolatban.
2016. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!