Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon átadjam neki a verset?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon átadjam neki a verset?

Figyelt kérdés

Annyit kell tudni hogy : van egy srác akibe teljesen belezúgtam ,akármennyire is nehéz ezt most kijelentenem,de hát ez van nincs mit tenni.Ugye az utóbbi időkben elkezdtem verseket írni,és hát hozzá szólóan is írtam egy-kettőt .Én meg úgy érzem hogy el kellene neki küldenem ,csak hát a vers konkrétan egy szerelmi vallomás ,a barátságunkat meg nem szeretném tönkre tenni a teljesen egyoldalú érzelmeim miatt..és hát nem tudom...Szerintetek el küldjem neki?

Akit esetleg érdekel a vers annak priviben átküldhetem,csak annyit kell tennie hogy leírja a települést ahol él,mert lehetőleg szeretném elkerülni az ismerősöket :3

15/l



2016. nov. 11. 18:36
 1/10 anonim válasza:

Szia elküldöd a verset?

Mezőberény

2016. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Akármilyen a vers AHWWW add át nekiN Imádom ha valaki nem úgy udvarol,hogy FACE,MEG MESSENGER hanem verseket ír.

Nagyon jó a gondolkodásod,kiscsaj imádom,hogy verseket írsz kevés az ilyen.:)

Add át neki,mha nem KÉSŐBB ott lesz a "Mi lett volna ha?" esküszöm,ott lesz.Add át eki élőben,kérlek.

2016. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Küldheted priviben

Hajdúszoboszló

2016. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom ott van a "mi lett volna ha..?" érzés is,de attól még nagyon is parázok hogy ezzel tönkre teszem a barátságunkat,mert nem tudom hogy ő hogy van ezzel,de nekem ő az egyik legjobb fiú barátom,és már így is sok mindent elcsesztem az életben de ezt nem szeretném ><

Pedig tényleg oda szeretném neki adni,de még így is meg van kötve a kezem valamilyen szinten :c

2016. nov. 11. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Nem igazán értékelik az ilyesmit.
2016. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Küldd a verset

Mezőkovácsháza

2016. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Küldd el a verset, ha szeretnéd!

Nem ismerek 15 éveseket így biztos, hogy nem vagyok ismerős. :)

2016. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elküldöd légyszi?

Szada

2016. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elküldöd nekem is?

Szegvár

2016. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NudliHercegnő ***** válasza:
Remélem Miskolcra is küldöd:D
2016. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!