Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, de félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Felettem levő évfolyamba jár, végzős. Néha szoktunk beszélgetni és mindig nagyon aranyos és jófej volt velem. Csak mindegyik nálam sokkal szebb lány rá van állva. Edzett testalkatú, nem ilyen kis nyurga. És amitől kb. mindig tocsogok, hogy nem páwa hanem elegáns ruhákban jár, és kitűnik a sok hülye szoknyapólós nyomorék közül akiknek vékonyabb a lábuk mint nekem 55 kilósan. Sokszor védett meg más lányok kavarásától, és egyszer elhívtam kávézni, csak dolga volt. Attól félek hogy lenézne vagy valami, itt jön a lényeg: mindig méregdrága ruhákban látom, Tomy Hilfiger, Ralph Lauren, Boggi, Hugo boss meg ilyesmik. Utánanéztem ezeknek és kb. 5 pólója lehet az én ruhatáram ára... Mi meg annyira nem vagyunk eleresztve anyagilag de nem panaszkodok, mert mindenem megvan. Nem fog emiatt lenézni ha áthívom hozzánk vagy valami?

Ráadásul oké, dolgozik, ezen gondolkodtam hogy talán meg tudja venni a fizujából ezeket a ruhákat, de ráadásul kocsival jár amit már nem hiszem h a munkájából tart fenn.

El merjem hívni? Tudom hülye kérdés de rettegek


2016. nov. 11. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd el nyugodtan!

A leirtak alapján elég jóba vagytok és jó is kisűlhet belőle! Nem hinném hogy lenézne e miatt! És ne rettegj, sok sikert!:)

2016. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Beszélgess vele, és ha úgy érzed kezdeményezz nyugodtan
2016. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Félek, mert úgy tudom hogy elég jómódúak, és azért nagy az ellentét. Nem szégyellem semminket, csak nem tudom mit szólna a mi kis világunkhoz ha belecsöppenne.:(

Egy újabb (mintha azt mondta volt hogy 1 éves) ilyen nagy Citroennel jár, C4 picasso vagy mi. Elvileg az anyjáé, de mindenhol azzal látom. Elég "ismert" az autó meg ő is a kerületben, én meg nem vagyok az a népszerű csaj, még ez is ellentét.:(

Gondolom egy új autót rengeteg pénz fenntartani, nem értek az autókhoz:)

2016. nov. 11. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pont arra a világra vágyik amiben te élsz!

Soha nem derül ki ha nem próbálod meg! :)

1.voltam

2016. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!