Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagy egy nagyon csendes lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk osztálytársak. Én is elég csendes fiú vagyok. De ez a lány még nálam is jobban. Nem tudom hogy tudnám megközelíteni. Irtózatosan szerelmes vagyok belé jópárszor sírtam már miatta. Ő az a lány akit nem a külseje miatt szeretek hanem mert nagyon édes. Nem hinném hogy rajtam kívül volna más szerelmes belé de nem tudom hogy én jó volnák a számára. Mit tanacsoltok?
2016. nov. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélgetni,szemezni, mosolyogj rá. Legyél vele nagyon udvarias pl nyisd ki neki az ajtót, engedd előre érdeklődj a hogyléte felől. Szerintem díjazni fogja!:)

Látsz valami jelet, hogy te is tetszel neki?

2016. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedveskedj neki valamivel...csinálj olyan dolgot amitől megbízik benned! Innen indul az egész, utánna beszélgettek és minden jön magától
2016. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha en szerelmes lennek egy lanyba, attol neked meg nem kell semmit Sem csinalnod :P ;)
2016. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a türelem. Kis lépésekben próbálj hozzá közel kerülni, de szerintem csendes fiúként nem is megy nagyon máshogy neked se (legalábbis nekem biztos nem). Én meg örülök, hogy más úgy érez, ahogy én, tehát nem csak az van, hogy "kómáig erőszakolnám". Engem mindig kinevetnek emiatt, hogy hát miaz, hogy nagyon tetszik valaki, ha nem akkora a segge, mint egy hűtőláda :(
2016. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!