Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem leszek soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem leszek soha szerelmes?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, eddig még nem volt kapcsolatom. Valószínűleg azért mert külsőleg nem vagyok a srácok ideálja, illetve felénk, szerény, csendes, visszahúzódó vagyok. Az én életemben jöhet szerelem? Hogyan vonzam be?

Hogyan lehetnék feltűnőbb egyéniség?



2015. okt. 7. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maradj önmagad, ne görcsölj rá a dologra. Valakik kifejezetten az ilyen típusú lányokat szeretik. Felejtsd el, ezt a "nemvagyokideál" dolgot, sugározz magabiztosságot, mosolyogj, de nem kell megváltoznod.:) Megfog találni, hidd el, akár a legváratlanabb pillanatban is.
2015. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

nem leszel szerelmes? pedig tök könnyű :D :D

nekem mindig vissza kellett fogjam magam h ne legyek az

2015. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokszor gyorsan megtetszik egy egy fiú, de ők mindig elérhetetlenek számomra.
2015. okt. 7. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Maradj önmagad, ez a legfontosabb. Ne legyenek nagy igényeid és próbálkozz olyan fiú barátodnál, akinél tutira lenne esélyed, hátha benned is láng fog gyúlni és benne is.
2015. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megerősítés: maradj önmagad

tanács: ne akarj szerelmes lenni. Nekem bevált :D Koncentrálj a mostani életedre, tanulásra, barátokra :) De ismerkedj :)

2015. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Huha. Ez nagyon ismeros nekem. :O :S
2015. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok de én hiszek benne, hogy egyszer el fog jönni az akinek kell csak eddig még nem sikerült megtalálnia. :D Ne add fel sok időd van még ahogy nekem is. :) Add önmagad nekem beválik csak mindig más a probléma. :) És én se vagyok egy modell de a személyiségemre jó visszajelzéseket kaptam eddig. :D 17/L
2015. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ha úgy érzem a személyiségem sem valami érdekfeszítő, én vagyok a szürke kisegér,a lány akinek egy nagyobb társaságban a nevét sem jegyzik meg, mert jelentéktelen.
2015. okt. 28. 21:32
 9/11 anonim válasza:
Ha ezt hiszed magadról akkor ezt fogják hinni a többiek is. Inkább gondolkodj pozitívan! :) Amíg magadat nem tudod megszeretni úgy ahogy vagy, a hibáiddal együtt, úgy mások sem fognak megszeretni. Hidd el magadról, hogy téged igenis lehet szeretni. Gondolj arra, hogy milyen jó tulajdonságaid vannak, gondolj arra, hogy mik a hibáid és szeressd meg őket! Hiszen gondolom te is tudod, hogy senki se tökéletes. A hibáinktól vagyunk egyediek! Ne hidd, hogy én nem voltam ugyan ilyen. Én is ilyen voltam még általánosban, de aztán a középiskolában egyszerűen valahogy megszerettem magam és sokkal boldogabb vagyok! Ha azt sugárzod magadból, hogy te egy senki vagy akkor mások is úgy fogják érezni! Tehát sugározd magadból a boldogságot, azt hogy elégedett vagy magaddal! Gondolj csak bele! Ha saját magaddal találkoznál akkor képes lennél szeretni magadat? Képes lennél leélni sajátmaggaddal az életedet? Ha erre a válasz nem akkor mások is így fogják gondolni! Persze ezek alatt ne azt értsd, hogy legyél beképzelt! :) Csak szeresd önmagad, így mások is megtudnak szeretni! Persze aki szerint rosszul tudom az nyugodtan javítson ki! :) #7-voltam. :D
2015. okt. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leszel még szerelmes! :) Attól, hogy nem vagy túl szép, egy pillanatig nem gondold azt, hogy nem kellesz a fiúknak. A megfelelő fiút nem fogja érdekelni hogy hogyan nézel ki. Egy igazán rendes srác önnmagadért fog szeretni! Ne változtass magadon és ne akarj eröltetetten szeretni valakit! Eljön majd ha el kell jönnie! De ettől még azért barátkozz és beszélgess a barátaiddal, sőt a barátnőiddel is! 1-2 csajos beszélgetés határozottan feldobja a hangulatot! Közben ők is elnondják milyen ,,pasit" láttak, randizni mikor voltak, elmondják az olykor ért sérelmeiket és legjobb emlékeiket ilyen téren. Ez után talán annyira beleéled magad, hogy könnyebben megtalál a szerelem! Légy boldog és élvezd az életet! :)
2015. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!