Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, miért ölelgetitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért ölelgetitek a lány barátotokat? Vagy csak egy bizonyos lányt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól esik ölelgetni. Jó az illata, tapintása, ...Ha a lánynak bejön, akkor szeretem neki megadni.
2016. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva szokott lenni..
2016. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 2-el
2016. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában akkor szoktam amikor vígasztalom vagy ha egyéb miatt igényli.Nem félreérteni! :)
2016. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam látni, hogy egy csávó a barátnője barátnőit is ölelgetni szokta, de ezt ők teljesen normálisnak veszik.
2016. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ez normalis is. Az olelgetes nem megcsalas.
2016. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szandi1993 ***** válasza:
Engem is minden fiú barátom megölel, köszönéskor/ elköszönéskor is
2016. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése. Mivel az ölelés az intim szféra átlépését jelenti, számomra ez csak egy nagyon bizalmas kapcsolatba tudna kijönni. Engem is jött átölelni egy lány, akit alig ismerek, meg is lepődtem, jólesett bár, de kicsit furán éreztem magam. Ha lenne barátnőm azért fura lenne:D
2016. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nálunk az ölelés a köszönés

meg na csak úgy jól esik... amúgy nálunk mindenki ölelgeti a másikat

meg én még azét szoktam tényleg csak egy embert megölelni mert több mint 10 éve ismerem és még mindig egy helyre járunk és jóba vagyunk 15/L

2016. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!