Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom meg, hogy az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg, hogy az a bizonyos lany, elolvasta/fogadta a szerelmes levelemet?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy lanynak irni szerelmes levelet, mert nagyon tetszik. Megirnam, elvinnem szemelyesen, rs ha senki nem lat, bedobom, es gyorsan elhajtok. Jolvan. De honnan tudom meg, hogy elolvasta-e, es hogy mi a reakcioja? Cimemet csak nem adhatom meg, hogy kuldjon valaszt, mert akkor kiderulne hogy en kuldtem.

2015. máj. 22. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mi értelme van anonim szerelmeslevélnek??
2015. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Leginkább megkérdezed. Ha ez nem működne, akkor próbálsz hallgatózni, hogy a barátnőivel miről pletykál.
2015. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem nem is beszeltetek meg.Ha van valami jellemzo rad kulsore,akkor ird le a level aljara,pl:

Egy barna haju ehezok viadala polos fiu

Ha meglat teged masnap abban a poloban,es latod a felismerest,akkor akkor azt kovetoen a reakciot is latni fogod.En is irtam ilyen levelet,nalam kitalalta a fiu hogy en voltam,es amikor elmentunk egymas mellett odasugta hogy megkapta a levelet,es mosolygott..:) ugyanugy csinaltam mint te,csak kicsit sotetedes utan,hogy ne legyek feltuno,meg akkor kevesebb az esely hogy talalkozol a szuleivel,szomszedaival.

2015. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit írtál bele? :) :DD
2015. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha jóban vagytok, lehet elmondja

különben elég nehezen

esetleg máson keresztül kiderítheted

2015. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De beszeltunk mar sokat, de mostanaban nem nagyon, de nagyon szerelmes vagyok bele...
2015. máj. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!