Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejön egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy fiú, de nem tudom mire vélni ezeket a jeleket! Bejövök neki? Többi lent

Figyelt kérdés

Tudom h sok ilyen van és unjátok,de pls olvassátok el:

Szval ez a srác már kb 1,5 évetetszik,sőtnem csak tetszik mást érzekamit még soha,szerintem szerelmes vagyok. Szóval ezeket nem tudom mknek venni:

-próbál rávenni,h oda menjek suliba tövább tanulni (középsuliba) ahova ő, azt mondja nem kell félnem a sok perverztől h Ő majd megvéd

-meg volt h egy kisebb buli után egy páran mentünk haza és ott volt ő is én is meg egy csaj aki nagyon nyomult rá,és a csaj próbálta rávenni h kísérje őt haza (nagyon nyomulósvolt,amúgy csinos is) de ő ragaszkodott hozzá,hengem kísérjen haza

-nem nagyon sokat írunk facen,csak nagyon ritkán,de egyik nap rám írt,és küldött egy ilyen faces tesztet ami arról szólth kivel lesz együtt ésengem dobott ki neki,és írt alá szivecskét.

Szerintetek ezek utalhatnak valamire,meg ha társaságban vagyunk mindig próbál külön beszélgetni velem,aki elolvasta az legyen szíves írja meg a véleményét és a trollok légyszi hagyjanak. ❤❤😳



#fiú #szexi #szerelem #buli #haza #nyomulás #tetszik #nagyon szexy #suli egy év különbség
2016. nov. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen valószínüleg tetszel neki!
2016. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen tetszel neki, ezek elég egyértelmű jelek:)
2016. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,akkor most az lenne a kérdésem,h ha találkozunk mit csináljak?? Anélkül h bevallanám neki? Szeretném ha ő kezdeményezne ☺😊
2016. nov. 13. 12:50
 4/6 Counter Strike válasza:
Add önmagadat, és ha úgy alakul, úgyis bevallja valamelyikőtök. ^^ Márha beakarjátok. De még nyugodtan lehet várnivele, bár szerintem másfél év után nem nagyon akarsz várni :D
2016. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100% Többet érez veled mint egy sima barátság!

Valószínű nem sokára többet fizetünk fog tenni érted, de ha nem akkor te is kezdeményezhetsz nyugodtan.

2018. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "fizetünk"-et nem szándékoztam leírni.. .-.
2018. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!