Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fiúk! Nektek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Nektek bejön ha egy lány nem csak jeleket küld, hanem egyértelműen kezdeményez?

Figyelt kérdés
Vagy szimpatikusabb, ha passzívabb és nem "nyomul" rátok?
2016. júl. 25. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Emberek vagyunk, ha a másik érdekel, akkor lépjünk már.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb pasi nem olvassa azokat a női magazinokat, amikben a hajpiszkálást és hasonlókat óóóriási jelnek írnak le. Főleg, hogy egyre több lány küld úgy jeleket pasiknak, hogy csak hódítani akarnak, de ha a pasi lépne, nem érdekli őket a dolog.

2016. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, bejön.
2016. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gond nincs vele, volt már részem ilyenben és olyanban is. Igazából csak tudjuk hol a határ. Tehát ha én érzékeltetem, hogy most nincs kedvem beszélgetni akkor ne küldjön már 8 sms-t meg 79x ne hívjon fel és ne irkálkja percenként messengeren, hogy mi van velem. Voltak durva esetek :D
2016. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sőt, csak az jön be, mert az ún. "jeleket" általában a kutya se veszi észre az illető lányon kívül.
2016. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen bejön. 21/F
2016. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez jön be! A jeleitek tartsátok meg magatoknak meg a gondolatolvasóknak.
2016. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejön, nagyon tudom értékelni az ilyet.

24/f

2016. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!