Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Be van tojva vagy mivan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$pumika$ kérdése:

Be van tojva vagy mivan?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, évfolyamtársak vagyunk. Szerintem én is tetszem neki, mert ha egy helyen vagyunk mindig bámul, a folyosón szoktunk szemezni, és vannak ilyen jelek amikből jogosan gondolhatom. Na m1 a lényeg, hogy nem mer odajönni hozzám, mert általában sosem vagyok egyedül, meg azért egész ismert lánynak számítok a sulimban, szóval én szeretnék segíteni azon hogy legyen lehetősége megkörnyékezni meg igyekszem ilyenkor kicsit kicsöppenni a társaságokból, de nem tudom mit tehetnék még azért hogy meglegyen a tökéletes alkalom hogy odajöhessen. Szerintetek?

2016. nov. 12. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Köztudott, tény,hogy a srácok kerülik a nagy lánytömegeket.Nem szeretik a vihogó hangoskodó lánytömegeket. Azokat a lányokat akik mondjuk csendesen egyedül vannak, szívesen leszólítják. Alkalmat kéne keress arra,hogy kettesben legyetek mindenképp. Nem jár valamilyen szakkörre esetleg nem sportol? Hírtelen te is érdeklődni kezdhetnél a szakkor iránt vagy ha sportol, véletlenül arra jártál dolog működhet. Ha az iskolában úgy érzed tényleg nincs lehetőséged akkor keretsd az iskolán kivűli lehetőségeket. De azt is megteheted,hogy egy szüneten nem mész oda a társaságodhoz, hanem egyedül nézed őt a folyósón. Vagy kiderítheted,hogy kb mikor szokott beérni az iskolába és mehetnél te is akkor és véletlen összefuttok az ajtóba :) Mosolyogj rá, és merj rámosolyogni a fiúk imádják a mosolygós lányokat. Derítsd ki van-e valami hobbija amit kint csinál, vagy pl: Van-e kutyusa amit a parkba szokott pl sétáltatni.Az ilyen helyzetek jók,hogy véletlenül arra sétálj. Vagy szimplán ami egyszerű ötlet te is leszólíthatod. Odamehetsz hozzá és megkérdezheted,hogy nem-e látta xy tanárt elmenni. Vagy akivel órájuk volt kijött-e a tanár. Ez kezdőpont lehet. Ha leszólít legyél kedves vele, nézz a szemébe hosszabb ideig, majd kapd el a tekinteted, legyél őszinte önmagadat add és érintsd meg amikor beszéltek ez sok fiúban érzelmeket vált ki. Valamint amikor találkoztok, mond ki a nevét, a fiúk fejében tudatalattilag megmarad ez és jobban fogod érdekelni őket. És igen az elején mindenki be van tojva és félénk...de ez így van rendjén :) Sok Sikert hozzá!
2016. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tippet, sportként kézizik, de ne tudom hogy hol, és csak úgy suli után nem nagyon tudunk kutya sétéltatás közben összefutni mert egyikünk sem egy városban lakik a sulival, de azért tényleg köszi :D
2016. nov. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!