Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy fiúba akinek van barátnője de.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba akinek van barátnője. A fiúval jóban vagyok és szivecskéket ír nekem meg minden de azt mondja hogy nem lehet mert van barátnője de olyanokat ír hogy reménykedjek meg hogy majd lehet. Miért csinálja ezt? Én tiszta szívemből szeretem próbáltam már elfelejteni de nem megy.

2016. nov. 12. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbál két vasat a tűzben tartani... csak nehogy megégesse a kezét...
2016. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem o egy paraszt es az előző válaszolónak teljesen igaza van. Ha nem képes érted szakítani a barátnőjével, akkor nem is szeret teged igazán.
2016. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De hülyíteni hülyít, mert ha esetleg a másikkal szakítanak, akkor Te ott vagy neki... Ez mérhetetlen bunkóság!


#1-es voltam.

2016. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért érdeklődik irántam ha nem szeret? A barátnőjét meg amúgy sem hagyna ott mert azt mondja nagyin szereti de a csaj tönkreteszi őt és mindeki azt mondja hogy mióta járnak csaj hazudik össze vissza
2016. nov. 12. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
ha rosszban van a csajjal, akkor meg csak arra kellesz neki, hogy valakivel jól érezhesse magát, de ha a csajaval rendbejön a dolog, ahogy lehet, eldob teged, mint egy használt rongyot. Mondd meg neki, hogy ne jatszadozzon veled, és ha annyira szeret, ahogy mondja, szakít érted a barátnőjével, ha meg nem érsz neki annyit, akkor viszlát!
2016. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek mar eldöntöttem mi lesz
2016. nov. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!