Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a velem kialakul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a velem kialakulóban lévő srác legjobb barátjába! Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Szóval nyáron elkezdtem ismerkedni egy sráccal, aki 18 éves, én 15 vagyok. Minden jól alakult, majd megismertem a legjobb barátját is. Ő úgymond próbált besegíteni a barátjának hogy járjunk, s ő 17 éves. Viszont idő közben a 18 éves srác elkezdett velem bunkózni. Sokat vitáztunk. Eközben a barátjával jóban voltam, nagyon kedves volt velem, azt mondta hogy nagyon szép vagyok,meg ilyen romantikusabb, frappánsabb megjegyzései is voltak. 10/10re pontozott. Na de neki volt egy lány akibe évek óta szerelmes. Őt csak 10/9re pontozta, ami kicsit furcsa volt. Meg mikor összevesztem a 18 évessel, a barátja mondta hogy hagyjam akkor ha igy viselkedik.

Idő közben beleszerettem a 17 éves srácba, de kibékültünk a 18 éves sráccal is. Ő viszont már nem jön be annyira külsőleg sem, meg belül sem, csak a haverja. Hogyha ő meg másba szerelmes,miért tesz félreérthető megjegyzéseket? Mit csináljak most? A srác miattam nem hagyná ott sem a legjobb barátját, sem a ,,szerelmét''.



2016. nov. 13. 08:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatnál, hogy *szerintem nem hagyná*
2016. nov. 13. 08:19
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez tényleg nagyon frappáns ismerkedési módszer, hogy lepontozzátok egymást mint az IMDB-n a filmeket :'D...édes isten tényleg aggódok a mai fiatalság végett.

24f

2016. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar velem is megtörtént egyszer.

1. Ha tényleg nem szereted mar a 18 éves srácot, akkor szakíts vele, nem feltétlenül azért persze, hogy a haverjával lehess

2. Miután megvolt a szakítás, gondolkodj el azon, hogy biztos vagy-e abban, hogy a 17 éves fiú szeret teged, es ami a legfontosabb: TE SZERETED OT?

Remelem tudtam segíteni.

2016. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
amúgy nagyon buta vagy.
2016. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki itt a buta?
2016. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok alapján nem fog kikezdeni a barátja veled, baráti elvi kérdés, bár lehet ez ma már nagyon nem divat.....

Hagyd a 18 évest, aztán kiderül hogy a 17 éves akar-e valamit, de ne nagyon nyomulj nála, ha ő akar téged akkor fog nyomulni, nyugi.

2016. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hagyd mind a kettőt.
2016. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok együtt egyikőjükkel sem még.
2016. nov. 13. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen jó eséllyel még magad sem tudod, hogy mit akarsz. Foglalkozz inkább a tanulással, a tanárok majd pontoznak téged rendszeresen...
2016. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tanulással nincs gondom, 1. tanuló vagyok :D
2016. nov. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!