Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el apámnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el apámnak, illetve hogy magyarázzam meg neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,van egy jó barátnőm,kis korunk óta ismerjük egymást együtt nottunk fel. Tegnap este nálunk aludt,és unatkoztunk,ezért neteztünk és filmeket néztünk. Egy romantikus filmet amiben 2 csaj volt szerelmes egymásba. Közben hozzámbújt mert nem volt bent meleg (de ebben nincs még semmi ezt csinálják a barátok) aztán elkezdett simogatni és kicsit később elkezdtünk smárolni. Közben ugye már több is lett volna,épp a melltartómat gombolta ki,amikor benyitott a bátyám. Meglátott minket és ez nagyon nagy baj,ugyanis apámnál nagyobb homofób nincs a világon és ha elmondanám neki hogy biszexuális vagyok,a homofóbiája és a hülye vallása miatt kirakna a házból és mindent elmondana a barátnőm szüleinek is. Viszont a bátyám ezt biztos elfogja mondani neki. Nagyon felek,mit tegyek? :'(
2016. nov. 14. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha beszélnél a bátyáddal?

Magamból kiindulva, magasról tennék rá, hogy a húgom biszexuális. 16/f.

2016. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Gyorsan fiatalodtál 3 évet...
2016. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
100%

A bátyáddal tényleg megpróbálhatnál beszélni erről. Ha már bátyád, lehetne megértő.

A biszexuális húg engem sem érdekelne.

2016. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felőlem lehetne a testvérem leszbikus is. A tesóknak össze kell tartani ennyi. Beszéld meg a bátyáddal. Szerintem "megérti" majd.
2016. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenképp beszélj a testvéreddel, nem veszíthetsz vele semmit. Ha szeret megfog érteni, csak érthetően kell neki elmondani a történteket.
2016. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!