Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Higgyek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Higgyek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön nekem és én is neki. Sokat beszélgetünk, talizgatunk csak az a baj h neki van barátnője és a multkoi talizasunkkor megcsókolt, de ugy hogy volt neki barátnője. Miutan megcsókolt szakitott a barátnőjével miattam. De most meg újra összejött a csajjal, nekem csak azt írta hogy sajnálatból jött ujra össze vele es meg mindig tetszem neki és ő is nekem. Most mit csináljak? Higgyek neki?

2016. nov. 15. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele hogy mit gondolsz... Mond meg neki, h nem normails h megcsalja a baratnőjét, akkor is ha nem szereti, mindenkinek jár az,hogy nem csalják megya háta mögött. Te is gondolkozz el azon, hogy milyen huseges fiuval akarsz osszejonni. Szoval mond el neki, hogy legyen egyertelnu a baratnojevel, ec ha szakit vele, akkor jossz csak ossze vele
2016. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, állítólag van valami ilyesmi dolog, hogy aki egyszer megteszi, az többször is megfogja, egyszóval kikezd más lányokkal, úgyhogy van barátnője, ha kidobja őt és veled összejön kb ugyanannyi az esély rá, hogy a hátad mögött kikezd egy másik lánnyal.
2016. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal dobd a pasit! Megértem, hogy szereted meg minden, de ha azt a lányt ilyen könnyen megcsalta, téged miért ne csalna meg? Ilyen fiúkban ne bízz, ezek csak játszani fognak veled! Próbálj meg minél távolabb kerülni tőle! :)
2016. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!