Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú az osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az osztályból már rég ota. Ő azt mondja hogy nincs szerelme, nem tudom higgyek e neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretném elmomdani neki mert nagyon szeretem és igazából kedvesnek tart,de csak 12 évesek vagyunk... mit tegyek??

Segítsetek kérlek!! Előre is köszönöm!!


2015. okt. 6. 20:33
 1/1 anonim válasza:
Hidd el nem jó....a egy lány kifejezi nyíltan az érzéseit...(ez csak az én véleményem)nekem is volt olyan hogy tetszett egy fiú és nekem se akarta elmondani aztán kiderült,hogy azért nem mert tetszettem neki,(de vigyázz lehet azért nem mondta el mert nem bízik benned) gyere privi ott több tanácsot tudok adni :D
2015. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!