Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy közelebb kerüljek elhunyt szerelmemhez? A lépcsőházunkban lakott ő is.

Figyelt kérdés

Rengeteg képem van róla, a szobámban szentély van számára berendezve. Örökké őt festem, mindennap vele képzelődöm.

Kérlek segítsetek nekem.

Köszönöm



2016. nov. 15. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha egyszer elment, nem tud visszajönni. Tudom hogy most ez a legidegesítőbb amit bárki írhat de próbálj meg túllépni rajta, más értelmet találni az életednek. A "halálotok után együtt lesztek" célú öngyilkosság nem megoldás.
2016. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

El kell felejteni. Tudom hogy rosszul esik, de akkor is.

Tereld el róla a figyelmedet, mindenképp, mert csak magadat pusztítod.

2016. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak.Részvétem!

Legyél nagyon erős!Butaságot soha ne csinálj!Sajnos nem lehet visszahozni.

Ha van kedved beszélni és gondolod, írj, majd vissza fogok írni!

2016. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
kêpzelj el konkurenciát
2016. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonló.

De úgy lettem túl rajta h senkinek se mondom el max aki fontos.

Mármint ilyenkor jobb hazudni mindenkinek mert én sose éreztem h rászorulnék például bárkire így ha megkérdik hol a règi barátnőm lazán azt mondom h terhes lett v vmi hasonló, hogy ne faggassanak.

Mondjuk volt egy másik barátnőm rögtön utána de az csak 5 hónapig kb; és az tényleg terhes lett pár hónap választja el de egy másik sráctól XD

De az nem is volt nagyon járás, a kis Fruzsival folyton csak vitáztam.

Azt hittem lelkipótléknak jó lesz de ma már egy se érdekel szinte egy csaj se.

A képeket meg úgy minden mást is megsemisítettem, mindent ami hozzá kötött.

Én azt javaslom próbáld meg tiszta lappal, mintha sose létezett volna.

2016. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem amúgy őszinte leszek.

Csak volt egy lány akit megszerettem de éreztem h kezd kikosarazni és vmit ki kellett találnom.

Sohasem vtam igazán normális szval ez úgy jólesett hátha emiatt megsajnal es nem kuld el.

Csak aztan komolyra gordult en meg nem tudtam hogyan magyarazzam ki de ebbe is belebuktam. Tudom h aki ekkorat kamuzik egy csajnak sose kapja vissza es rohadtil faj is mert szimplan hilye voltam meg egy csomo masban is.

Meg azt is mondtam neki h milliardos vagyok pedig nem. Na jo van penzem eleg de nem annyi, sot eleg sok is van de nem annyi.

Azt meg h zsido bagyok vegkepp tagadtam mindig, ugyis csak szarmazas az egesz meg noverem egyik szemely szerint muszlimnak hiszi magat.

Meg amikor kiderult ugyis csak maceszzabalonak hivtak szoval inkabb katolikus lettem de megutaltam.

Ahogy mindenki mast is.

Csak epp ugy jott ossze a dolog h vmi meno hosnek akartam mutatkozni ott ahol epp nem kellett volna mert tudom h ez a lany megszeretett vna anelkul is h ennyi fajdalmat okozok neki.

Valtottunk par szot es en mar egy het mulva fel akartam keresni csak tul bena vtam hozza.

2016. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szoval erted, ereztem h semmi esely ugyhogy inkabb kamuztam neki hatha ugy esetleg osszejon de nem kellet volna.

Luzernek szulettem ennyi

2016. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fajt h egy szot se valthatok vele, hogy mem ismertem meg ugy ahogy barki mas.

Ugyhogy inkabb ugyinteztem fajjon neki, nem ugy fajdalombol hanem h ugy erezze elvesztett valakit velem.

Pedig retteneteset hazidtam neki kb; mintha megcsaltam volna.

2016. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És tényleg nagyon akartam, marmint amint meglattam attól fogva úgyéreztem nem tudok mást elképzelni magam mellé.

De ez odáig fajult, a vágy h az enyem legyen h teljesen elvesztettem a maradék eszemet is és most tudom h gyűlöl engem, meg is teheti és meg is alàzhat mert szemét voltam vele.

Az se ment meg h tényleg egy gyerek vagyok, mert tényleg de kb; olyan szinten kezeltem is ezt az egészet.

Bekén kellett volna hagynom es továbmenni beletörődve h nem szeret erre én kierőszakoltam egy helyzetet amiből sehogy se jöhettem ki győztesként.

Tudom h minden amit erzek már nem számít neki semmit mert úgy hiheti h játszottam vele, pedig csak szimplán hülye voltam.

Sose tudtam veszteni és elcseszten, jobb is ha lelépek, befejezem a regébyem h kiadják s meggtanulok élni azzal a szégyennel h tönkrettem az egyetlen lányt akit nekem küldtek ráadásul, sose lesz többé ilyen szerencsém.

2016. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, pszichológushoz menj el szerintem..
2016. nov. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!