Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan szerethiányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szerethiányos lennék? Túl magányosnak érzem magam úgy érzem senki sem szeret pedig tudom, hogy ez nem így van csak mostanában sokszor vagyok levert hiányzik az elhunyt dédimamám. Mitől lehetne jobb kedvem?

Figyelt kérdés
Szomorú leszek más párok láttán akik ölelik falják egymást szeretethiányom van vágyom egy társa csak akiket én megkedvelek mindig messze laknak sajnos és lehetetlenség érezni a szeretetüket. Sok szomorúságon mentem keresztül mostanság és kórházba is kerültem depreszió miatt úgy érzem már egy kicsit jobb csak a hangulatingadózaim nem múltak el nyomtalanul. Igyekszek boldog lenni, csak néha rám jön a múltnak a fájó emlékei és sírhatnékom van. 16/L
2016. jan. 14. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szeresselek egy kicsit? 14/f
2016. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 theazombiee ***** válasza:
Én is így érzek.
2016. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek ingyen pschigologus vagyok irjatok :D
2016. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 megadeth18 ***** válasza:
100%
Nekem írj bátran, sok embernek elmúlt a depressziója, miután megismert engem :D
2016. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!