Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ereztessem, hogy bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ereztessem, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Evfolyamtarsamba belezugtam, mar eleg reg ota. Lattam mar harcolni lanyert, szoval nem nekem kene kezdemenyeznem szerintem. csak ereztetni szeretnem vele finoman...15/l

2016. nov. 11. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosolyogj ra,keresd a szemkontaktust. En is hasonlokeppen csinalom xd
2016. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat nalam a mosolygas annyira nem palya. mindenkinek egy "tekintelyt parancsolo", magabiztos szemely vagyok. Szoval ezert is nehez ereztetnem vele. Esetleg a szemkontaktus. Azt szoktam vele neha, o is szokott nezni engem, de szerintem csak a kulsom tetszhet neki. (bocsilehet kicsit ontelten hangzik)
2016. nov. 11. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem a legjobb lenne ha próbálnál vele beszélgetni, vagy írj rá keresess témát.
2016. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az annyira fura lenne...vagyis sz amomra eleg szokatlan lenne h vki csak igy ramirna...😦
2016. nov. 12. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudsz mit csinálni. Mosolygás,szemezés vagy leszólítás... :)
2016. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!