Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ti mit ereztek, amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit ereztek, amikor ezt csinaljatok egy lannyal?

Figyelt kérdés

Amikor mindenki elott felvallalva udvaroltok neki hangosan, felkoszontitek szulinapjan, rakoszontok a folyoson, szepeket mondotok/irtok neki, megkerdezitek, hogy van e baratja, minden kozossegi oldalon kovetitek/lajkoljatok..

Viszont ha akar maga a kiszemelt(?), vagy annak egy baratja rakerdez, hogy mi is a celja ezzel, akkor tagadjatok, hogy barmi extrat csinaltatok volna, es barmit is el akarnatok ezzel erni.

Ha semmi komoly erzelem nincs ebben, akkor miert pazaroljatok az idotoket, energiatokat egy nonsense dologba?

(Termeszetesen itt egy sajat tortenetet probaltam osszesuriteni, nem azt mondom, hogy minden fiu ilyen)



2016. nov. 16. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesnek lenni nonsense dolog és időpazarlás?
2016. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez mar boven tobb mint kedvesseg..inkabb egy lany hulyitese
2016. nov. 16. 20:07
 3/11 Stark2000 ***** válasza:
76%

Általában mit érzek, ha ilyet csinálok? Azt érzem, hogy senki másra nem tartoznak az érzelmeim csak arra, akivel én megosztom. Nálam természetes, hogy póker arccal tagadom az ilyeneket. Nem szeretem, ha az emberek találgatnak aztán jönnek a pletykák..


Mondanám, hogy minden lánnyal ilyen vagyok aki normális, de aki tetszik az több figyelmet kap tőlem, mint egy átlag normális csajszi, akihez csak kedves vagyok - alaptermészetem ilyen..

2016. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megertelek.Viszont egy dolog meg igy is ellentmondasos nekem.Ha tenyleg nyiltan megy a bokolas (azaz masok is egyertelmuen tudnak kovetkeztetni arra, hogy bejon az illeto), akkor utana miert kell teljesen tagadni?Meg a kiszemeltnek is..
2016. nov. 16. 20:16
 5/11 Stark2000 ***** válasza:
Ha ilyen helyzetben rákérdez valaki (amennyiben ott a "kiszemelt" is), akkor inkább csak hallgatok, vagy annyit mondok: "Majd." Bár rám nem is jellemző az, hogy nyíltan, mindenki hallatára bókolok.
2016. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg...csak Esetleg nem lehet, hogy tényleg csak a barátjának tart? De ha nem hiszel nekünk, van két szép lábad és egy hasonlóan szép szád, menj oda hozzá, és kérdezd meg tőle. Hátha akkor abbahagyja, de ne legyen nyafogás, hogy most miért nem bókol nekem senki :(. Mert folyton ezt látni itt, az egyik csaj azért nyafog, mert szarul kezeli, a másiknak túl sok a kedvesség.
2016. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy amiket mond, a baratsag keretein belulre esik.Nem hisztiznek, ha igy lenne sem.Szimplan csak nem gondolom.Ugyanakkor azt se hiszem, hogy mely erzelmei vannak irantam, ezert nem tudom behatarolni a viszonyunkat.
2016. nov. 16. 20:34
 8/11 SaJt01 ***** válasza:

Igazából most fejtetted ki a problémát. Be akarod határolni a viszonyotokat, az ad egy biztonságot.


Ez egy lehetöség(lehetöség volt, .. mi lett a vége? Nagyon érdekel!) hogy korlátok nélkül, öszintén tölts idöt egy másik emberrel amikor èpp úgy hozza a napod.

2018. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem lett belole semmi komoly.Maga az ember is egy nagyon komolytalan teremtes.Egyaltalan nem banom, hogy nem lett vele semmi.:D
2018. jan. 10. 16:21
 10/11 anonim válasza:
SIMP
2021. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!