Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti éreztek különbséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti éreztek különbséget maszturbálás után attól függően, hogy 5-10 perc alatt kicsaptátok vagy 2+ órán át csináljátok?

Figyelt kérdés
Csak farokverésnél vagy prosztata-orgazmus? Mert pl a Szex és New York 4x01-ben volt olyan, hogy Charlotte megkérdezte Samanthát, hogy kozmetikusnál volt-e, olyan jól nézett ki, erre Sam mondja, hogy nem, csak 2,5 órán át maszturbált. Ti éltetek át hasonlót, hogy egy többórás maszti után "kivirultatok" külsőleg is? :D

2016. febr. 21. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1 óra volt a rekord,és tényleg jobb volt,+nagyobbat is "lő" akkor az ember,mint a "gyorstüzelésnél":)
2016. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon régen csináltam, de már nem emlékszem. Csak arra, hogy mindig elélvezés előtt pár mp-re abbahagytam, aztán folytattam. Mostanában inkább gyorsan kiverem, eltelik egy kis idő, újra kiverem, van hogy ezt egy nap 5-10x is, attól függ, mennyire vagyok elfoglalt aznap.
2016. febr. 21. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő a különbség a kettő között!:D
2016. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van különbség, hosszabb maszti esetében jobban kielégül az ember, "mélyebb" az orgazmus... Nekem a leghosszabb menetem után pl. nevethetnékem volt az élvezés után pár másodpercben, annyira felszabadultam :D
2016. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Azt hittem hogy csak nők nézik a Szex és New York-ot
2016. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem: B_*k is nézik. :)
2016. febr. 25. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha több ideig csinálom akkor sokkal jobban kielégülök ilyen téren, nekem talán eddig oylan 2-óra körül volt a max ameddig csináltam, sokkal jobb mint amikor 10-perc alatt kiverem magamnak XD
2016. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%
Egy pici speed. Nem túl sok. 10 óra! Frankón.
2017. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
volt olyan is hogy 2 órán keresztül vertem és bekövetkezett a kataprizma mert mindent elöntöt a sperma liter számra dőlt belőklem :DDD de 10 perc alatt is kiszoktam csapni általában inkább ugy mert nem sok szabadidőm van iylenre
2017. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!