Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? Tőbb lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Tőbb lent!

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Az osztálytársam 7 éve ismerem. 2-3 hónapja tetszik. Az első 2 hónapban csak úgy tetszett,de most mintha szeretném. Egyszerűen nem tudom leírni mit érzek,néhány dolog: -Ha a szemembe néz (mert szokott bámulni) akkor elolvadok! Azt mondják hogy nagyon vörös lesz a fejem,és ha rám mosolyog elfordulok és magamtól elmosolyodom. -Ha a közelében vagyok elkezd dobogni a szívem és néha gyomoridegem van. - Ha más lánnyal van annyira féltékeny tudok lenni... -Meg csak rá gondolok szinte! Jó azért órán figyelek. Meg úristen,a szemei! *.* Szerintetek ez szerelem? Nem kell azt írni hogy jajj 13 évesen nem lehetsz szerelmes.. Nem tudom hogy tetszem-e neki mert ad kisebb jeleket, pl. nézni szokott,néha rám mosolyog,meg ilyesmi,de a haverjainak azt mondja semmit nem érez irántam,meg az egyik fiú barátomnak azt mondta hogy erről senkinek nem beszél. Egyszer már sírtam érte. És rettentően hiányzik most is! :((

2016. nov. 17. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Belezúgtál.Velem is ez történt egyik osztálytársam előtte is tetszett de egyszer csak hirtelen elkezdett egyre jobban tetszeni észre se vettem h szerelmes vagyok belé.Ha rám nézett elvörösödtem stb...Barátnőm mondta h nagyon látszott rajtam😍
2016. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző:elfelejtettem hogy 13/lány vagyok
2016. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is belezúgtál, de lehet hogy csak rajongás, amit iránta érzel :)

23 L

2016. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, meg tegnap este nem tudtam aludni,mert csak rá gondolok, és ezért miatta várom az iskolát mindig. Meg amikor rá gondolok a hideg is kiráz. Meg ha rám néz és közelben van egy barátnőm és mondok neki ilyesmit:-Úristen de cuki *és egy kicsit sikoltok vagy mi* ők meg csak:-fú de hülye vagy és nevetnek meg én is.
2016. nov. 17. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem vagy még igazán szerelmes, erre a tökéletes szó tényleg az, hogy "belezúgtál"... :) Beszélgess vele, mosolyogj mindig a közelében és légy nagyon vidám, ez minden fiúnak bejön. :)
2016. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, pont ilyen idős korban.

Tudod hogy múlt el?

Matek órán nagyon unatkoztam és a "saját betűtípusomban" szépen beleírtam a matekfüzetbe a nevét egy szívben. Később egy osztályfőnökin meg az osztálytársam elkérte a füzetem, (több mint valószínű meglátta a mellettem ülő matekórán) és hát jah. Meglátta, elkezdett ordibálni és csinálta a tipikust, amit ilyen idősen szoktak a kamaszok. Persze én tagadtam mint a fene, és egy lány ezt el is hitte nekem. (aki mondjuk az ilyeneknek nagy szakértője volt :D)

Belezúgtam, aztán meg elszállt. Ha sokat vagy vele, ez az érzés megmarad, és átalakul szerelembe. (Legalábbis én ilyenekről már halottam :D)

2016. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szemedbe néz, rád mosolyog lehet hogy tetszel neki. Adj neki te is kisebb jeleket pl. szemébe nézz és mosolyogj vagy beszélgess vele, keresd a társaságát.
2016. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én is 13/l vagyok. Szerintem nyakig belezúgtál a srácba, és ha amit leírtál mind igaz, tuti h te is bejössz neki.

Viszont én azt ajánlom, szerencsére nem saját tapasztalat alapján, hogy ilyen korban még ne " járjatok". Nálunk tavaly decemberben kérdezte meg messengeren (!!!) nem is személyesen a srác az egyik lányt h lesz e a "csaja" (szó szerint) és a lány igent mondott nem is tudom miért mert addig nem is beszéltek soha. A lényev az h május fele amikor a srác azt mondta h neki nem fontos a csan merthogy csak menőségből csinálta, amire eszerint eddig nem jött rá, és hozzátette h az nem is számít járásnak h állandóan azt bámulja h mit kockul. A lányt másik suliba jàratták.

2016. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!