Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 18 éves fiú akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 18 éves fiú akinek nyilvánvalóan tetszem. Viszont nem mondja ki hogy járna-e velem. Hozzam fel én?

Figyelt kérdés
Halottam hogy tetszem neki. Ráírtam. Beszélgettünk. Majd telefonon is. De amikor élőben làtom akkor sosem köszön nekem. Jo nem sosem hanem ritkán. Pedig tutira hogy nem szégyell. Amikor beszélgetünk..."elektromos" eszközökön akkor áltában édes. Nagyon cukin bókol. De tudom ha elmegy egytemre akkor köztünk vége. Nem tudom hogy kèrdezzem meg én tölle e valamit? Vagy csak unalmában jàtszik velem :|.

2016. nov. 18. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólítsad le, beszélgess vele. Szerinte csak nem mer lányokkal beszélgetni. :D
2016. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem éppen... mert hát mikor telon beszélünk akkor mindig zavarba hoz :D
2016. nov. 18. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyi szerintem nincs veszteni valod szoval hajra..kesobb azt jobban megbanod, hogy nem probaltad meg mint azt, hogy megprobaltad de nem lett belole semmi..

De a jobbik esetben meg lesz koztetek valami szoval hajra..

2016. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondom nem mer BESZÉLNI. Írni attól még merhet. :D
2016. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg levest is merhet. (bocsi, dőlnek belőlem a hülyeségek)
2016. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!